درباره فولاد مهر

شرکت فولاد مهر سهند در حال حاضر يکي از بزرگترين توليد کننده گان لوله و پروفيل فولادي کشور مي باشد و در 30 کيلومتري شمالغرب تبريز ، شهرک صنعتي سليمي واقع گرديده است. عمليات اجرائي اين کارخانه در زميني به مساحت 3.5 هکتار در سال 1387 شروع و در ارديبهشت ماه سال 1388 مورد بهره برداري قرار گرفته است . در طول سنوات گذشته ظرفيت اسمي اين واحد طي 4 فقره اصلاحيه به ميزان 320 هزار تن توليد انواع لوله و پروفيل فولادي در سال رسيده است. کيفيت به عنوان يک اهميت آستانه اي از اولويت دارترين فعاليت هاي شرکت بوده و استقبال بازار از توليدات کارخانه بهترين دليل اين ادعا مي باشد . عليرغم مشکلات موجود در محيط کسب و کار و نبود حمايت هاي لازم از توليدکنندگان توجه به مسئوليت هاي اجتماعي از قبيل ايجاد اشتغال، حفظ و نگهداري از محيط زيست، ايمني و سلامت کارکنان و تعامل و همکاري با تشکل هاي مردم نهاد از جمله برنامه هاي شرکت بوده است . رشد و تعالي نيروي انساني به عنوان سرمايه واقعي ، جلب رضايت و تکريم مشتريان به عنوان ولي نعمتان اصلي و هم چنين مسئوليت پذيري در قبال جامعه چهار چوب حرکت فولاد مهر سهند مي باشد .

پیام مدیریت

در جهان امروز که مباحث تجارت جهانی دروازه مرزها را درنوردیده و کیفیت و تکنولوژی پیشرفته رمز موفقیت گردیده است، نقش مدیریت انکارناپذیر می نماید طوریکه امروزه توسعه و بالندگی صنعت در هر دو حوزه دولتی و خصوصی جهت حضور تأثیرگذار در بازارهای داخلی و خارجی نیازمند برخورداری از خدمات مدیریتی نوین و مطلوب است. بدیهی است که در صنعت فولاد نیز به عنوان یک صنعت پایه و مادر که از جمله بخشه ای پیش برنده اقتصاد کشور است بهره برداری بهینه از منابع مادی و انسانی نیازمند ارتقاء و به روزرسانی مستمر دانش مدیران و کارکنان آن می باشد.
محمّد محجّل امامی

رئیس هیئت مدیره

چشم انداز و خط مشی

ما برآنیم تا به عنوان برترین شرکت در عرصه تولید مقاطع فولادی، متعالی ترین سازمان در مدیریت سرمایه های انسانی و متعهدترین شهروند حقوقی در عمل به مسئولیتهای اجتماعی در سطح کشور مطرح باشیم. شرکت فولادمهر سهند با سوابق درخشان در تولید انواع پروفیل های فولادی به روش نورد سرد در ایران، در راستای ایجاد ارزش افزوده برای تمامی ذینفعان و نیز بقاء پایدار و موفق شرکت در بازار شدیداً رقابتی، با سیاست مشتری مداری و بهبود مستمر، تعهد خود را نسبت به برقراری و اجرای نیازمندیهای سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) بر اساس استانداردهای بین المللی سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2008، سیستم مدیریت زیست محیطی ISO14001:2004 و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی OHSAS18001:2007 با تعریف اصول راهبردی ذیل اعلام می دارد.

 • دستیابی به رضایتمندی و خشنودی روزافزون مشتریان و ذینفعان
 • ایجاد و تعهد به فرهنگ بهبود مستمر در محصولات، فعالیت ها و فرآیندهای سازمان
 • تلاش در جهت رعایت کلیه الزامات و مقررات قانونی در زمینه مسائل کیفی، ایمنی و بهداشت حرفه ای و زیست محیطی
 • تلاش در جهت افزایش راندمان تولید، تنوع محصولات و کاهش قیمت تمام شده محصولات
 • ارتقاء قابلیتهای عمومی و تخصصی کارکنان و بهبود بهره وری سرمایه های انسانی از طریق آموزشهای اثربخش
 • کاهش ضرائب و شدت حوادث خطرات و ریسکهای ایمنی محیط کار جهت کنترل و کاهش مصدومیت ها و بیماری های شغلی
 • تلاش در جهت کنترل و کاهش پیامدهای آلاینده های زیست محیطی و افزایش فضای سبز

مدیریت عامل شرکت

ارزش های کلیدی

با بهره مندی از نیروی انسانی خلاق، با انگیزه و متعهد، به سازمانی پویا و دوراندیش در عرصه تولید و مدیریت منابع انسانی تبدیل خواهیم شد به گونه ای که همواره پیشتاز در توسعه صنعت فولاد و پیشرو در مدیریت مطلوب منابع انسانی در منطقه و کشور باشیم.
 • توجه ويژه به نقش و جايگاه نيروي انساني در سازمان به عنوان اصلي ترين سرمايه
 • عتقاد به دانش محور بودن سازمان جهت نيل به اهداف تدوين شده و پياده سازي نظام آموزشي
 • اشاعه فرهنگ مسئوليت پذيري، تعهد و همکاري سازماني توأم با توجه به مسئوليتهاي اجتماعي
 • برنامه ريزي عملياتي و نظارت بر اجراي صحيح آن جهت جلوگيري از اتلاف منابع
 • نظام حقوق و دستمزد (طبقه بندي مشاغل) جهت تطابق نيازهاي شرکت با توانائيهاي مستخدمين و همچنين رعايت عدالت در پرداخت دستمزدها
 • نظام ارزيابي ادواري کارکنان جهت شکوفائي استعدادها و تبديل توانائيهاي بالقوه به بالفعل با تشويقات و تقديرات
 • نظام نظرسنجي و تشکيل جلسات ادواري مديران و رؤساء جهت افزايش ميزان مشارکتها در تصميم گيريهاي سازمان و بهبود کيفيت کاري در روابط کار
 • نظام انضباطي جهت رعايت حقوق کارکنان و کارفرما
0/5 (0 نظر)