فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 
پرینت

صادرات ۷.۷ میلیون تن شمش و تولیدات فولادی

. ارسال شده در مقالات عمومی. بازدید: 383

جداول آماری انجمن تولید کنندگان فولاد ایران گویای آن است که در دوره ۹ ماهه امسال ( منتهی به آذر) در مجموع هفت میلیون و ۷۹۷ هزار تن شمش و تولیدات فولادی صادر شد که در مقایسه با دوره مشابه پارسال رشد ۴۶ درصدی دارد.

پرینت

همه چیز درباره ی سیم مفتول آرماتور بندی

. ارسال شده در مقالات شرکت. بازدید: 2186

سیم مفتول آرماتور بندی که به آن مفتول پخته نیز گفته می شود در حقیقت نوعی از مفتول سیاه می باشد که در پروژه های ساختمانی جهت اتصال و تثبیت میلگرد های عمودی و افقی نسبت به هم، فرم دهی ستون ها و فوندانسیون به کار می رود.

پرینت

انواع سیم مفتول و ویژگی های آنها

. ارسال شده در مقالات شرکت. بازدید: 3480

سیم مفتول از جمله پر کاربردترین ابزار در صنایع مختلف از جمله نجاری، صنایع دستی، امور فنی و ... می باشد. این ماده می تواند هم به صورت مستقیم و هم غیر مستقیم در تولید محصولات دیگر به کار گرفته شود.

پرینت

تعریف میلگرد

. ارسال شده در مقالات شرکت. بازدید: 875

تعریف میلگرد ها
میلگرد ها محصولی فولادی است که برای بالا بردن استحکام سازه ها در آن ها مورد استفاده قرار می گیرد. شاید این پرسش برای شما پیش آمده باشد که بتن خود سازه ای مستحکم است  برای چه نیاز به استفاده از میلگرد در آن است.

پرینت

میلگرد و دانستنی های کاربردی درباره انواع میلگرد ها

. ارسال شده در مقالات شرکت. بازدید: 980

مشخصات مکانیکی میلگرد ها
در هر کشور بنا به استانداردهای آن کشور اقدام به تولید میلگرد می شود. در کشور ایران نیز با توجه به استاندار های کشور تولید میلگرد بسیار شبیه به استاندارهای کشور روسیه انجام می گیرد.

تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393