قوطی فولادی ,فولاد مهر سهند
پروفیل, لوله, میلگرد, سپری, میلگرد آجدار, نبشی, ناودانی,قیمت لوله,قیمت پروفیل

آخرین اخبار

سه مصوبه مجلس برای لایحه حمایت از تولید
گروه خبر: لایحه رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی با حضور اعضای کمیته اقتصادی شورای ...
دیدار جناب آقای دکتر ساسان فرشی حق رو، مدیر کل اِستاندارد استان آذربایجان شرقی از هلدینگ مهر سهند
دیدار جناب آقای دکتر ساسان فرشی حق رو،مدیر کل اِستاندارد استان آذربایجان شرقی به همراه هیات همراه...
ادامه جلسات پروژه طراحی، استقرار و جاری سازی نقشه راه مسیر توسعه سرمایه های انسانی گروه کارخانجات مهر سهند
ادامه جلسات پروژه طراحی، استقرار و جاری سازی نقشه راه مسیر توسعه سرمایه های انسانی گروه کارخانجات مهر ..
واردات فولاد صفر شد
جعفر سرقینی با بیان مطلب فوق گفت در حال حاضر صنعت فولاد در کشور نیازهای داخلی کشور را تامین می‌کند و ...
کمبود آهن قراضه در کشور به شدت حس می شود
فولاد نیوز: عضو انجمن تولید کنندگان فولاد ایران گفت: وضعیت آهن قراضه در کشور بحرانی است و کمبود آن به...

آخرین اخبار

جهان پروفیل,پروفیل صابری,پروفیل برتر, پروفیل پرشیا,قیمت پروفیل,میلگرد,لوله ظفر,تهران شرق
تاریخ انتشار :  1395/04/30

راه اندازی واحدهای تولید 24 میلیون تُن زنجیره فولاد در دولت یازدهم

معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در مدت فعالیت دولت یازدهم واحدهای تولید 24 میلیون تُن زنجیره فولاد در کشور راه اندازی شد.

جعفر سرقینی درهمایش بیست و یکمین سالروز نکوداشت صنعت و معدن و تجلیل از فعالان نمونه صنعت و معدن، افزود: در سال جاری نیز 19 میلیون تن، پروژه زنجیره فولاد در بخش های مختلف در کشور راه اندازی خواهد شد. وی گفت: 11میلیون تن از زنجیره فولاد نیز در سال 96 محقق خواهد شد و این زنجیره برای مس نیز اجرایی می شود. وی مقام نخست صنعت اصفهان را مرهون سهم 70 درصدی تولید فولاد کشور در این استان دانست و گفت:با وجود تمام مشکلات، صادرات فولاد، از این استان انجام شده است. وی گفت:در استان اصفهان، ابتدا صنعت فولاد رونق گرفت و پس از آن صنایع دیگر در این استان رونق گرفتند.

معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه بسیاری از اقدام های دولت یازدهم در حوزه صنعت، از جمله افزایش صادرات صنایع معدنی، تاکنون بیان نشده، اظهار کرد: یک میلیون دلار صادرات در بخش فولاد و 500 میلیون دلار صادرات در بخش معدن در پسابرجام انجام شده و در سه ماه اخیر معادل چهار برابر فعالیت های صنعتی در سال 92، کار صنعتی در کشور انجام شده است.

وی گفت: در سه ماه ماه نخست امسال 2 میلیارد دلار صادرات بخش معدن در کشور ثبت شد که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 48 درصد رشد داشته است.سرقینی افزود: در بسیاری موارد نسبت به وضعیت صنعت در دولت قبل اصلاحاتی در آن صورت گرفت که از مهمترین آنها می توان به اصلاح عوارض واردات اشاره کرد که این کار بر خلاف مشکلاتش در دولت یازدهم انجام شد.
وی با بیان اینکه در چارچوب این طرح در دو سال گذشته تکمیل پروژه زنجیره فولاد را در بخش های مختلف در کشور راه اندازی کرده ایم، اضافه کرد: با توجه به بهره برداری و راه اندازی 19 میلیون تنی زنجیره فولاد، در سالجاری، ایران بعنوان صادرکننده گندله شناخته خواهد شد.

سرقینی گفت:اصفهان در بخش معدن و اکتشافات معدنی جزو پنج استان نخست کشور است.سرقینی با اشاره به انتقادهای افزایش حقوق دولتی بخش معادن، گفت: در یک مقطع از زمان حقوق دولتی افزایش یافت اما بعدازآن به نرخ سابق خود بازگشت و هیچکدام از فعالان بخش معدن آن را پرداخت نکردند.وی افزود: به دلیل رکود اقتصادی از یک هزار و 500 میلیارد تومان وظیفه وصولی حقوق دولتی، تنها 300 میلیارد تومان آن وصول شد.

وی با اشاره به افزایش فعالیتهای ژئوفیزیک در بخش معدن در دولت یازدهم، گفت: در سال 92، هفت درصد کشورمان تحت پوشش پروانه های بهره برداری قرار داشت که با تعریف پهنه ها اکنون 25 درصد کشور را تحت پوشش قرار داده شده است.وی افزود: در تکمیل زنجیره های معدن به تکمیل زنجیره فولاد و مس رسیده ایم.

همایش بیست و یکمین سالروز نکوداشت صنعت و معدن و تجلیل از فعالان نمونه صنعت و معدن با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، استاندار اصفهان و دیگر مسئولان و فعالان صنعتی استان برگزار شد در پایان مراسم و در حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، استاندار اصفهان، نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی از واحدهای نمونه صنعتی استان اصفهان تجلیل شد. مدیرعامل توکارنگ از شرکتهای گروه توکا فولاد و از تأمین کنندگان فولادمبارکه در این همایش تجلیل شد.

 

جهان پروفیل,پروفیل صابری,پروفیل برتر, پروفیل پرشیا,قیمت پروفیل,میلگرد,لوله ظفر,تهران شرق

اخبار مرتبط

در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به کمک ، با ما تماس بگیرید.
کارخانه
کیلومتر 35 جاده تبریز - آذرشهر شهرک صنعتی سلیمی | صندوق پستی: 154 - 53751
61 91 3432 (041)
60 91 3432 (041) (نمابر)
info [at] mehrsteel.com
فروش داخلی، فروش خارجی و فروش شرکتی
کیلومتر 35 جاده تبریز - آذرشهر شهرک صنعتی سلیمی | صندوق پستی: 154 - 53751
041-5995
041-36550000
041-36562214
041-36578908
041-36571433
041-36563305
041-36576882
041-36551667