قوطی فولادی ,فولاد مهر سهند
پروفیل, لوله, میلگرد, سپری, میلگرد آجدار, نبشی, ناودانی,قیمت لوله,قیمت پروفیل

آخرین اخبار

سه مصوبه مجلس برای لایحه حمایت از تولید
گروه خبر: لایحه رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی با حضور اعضای کمیته اقتصادی شورای ...
دیدار جناب آقای دکتر ساسان فرشی حق رو، مدیر کل اِستاندارد استان آذربایجان شرقی از هلدینگ مهر سهند
دیدار جناب آقای دکتر ساسان فرشی حق رو،مدیر کل اِستاندارد استان آذربایجان شرقی به همراه هیات همراه...
ادامه جلسات پروژه طراحی، استقرار و جاری سازی نقشه راه مسیر توسعه سرمایه های انسانی گروه کارخانجات مهر سهند
ادامه جلسات پروژه طراحی، استقرار و جاری سازی نقشه راه مسیر توسعه سرمایه های انسانی گروه کارخانجات مهر ..
واردات فولاد صفر شد
جعفر سرقینی با بیان مطلب فوق گفت در حال حاضر صنعت فولاد در کشور نیازهای داخلی کشور را تامین می‌کند و ...
کمبود آهن قراضه در کشور به شدت حس می شود
فولاد نیوز: عضو انجمن تولید کنندگان فولاد ایران گفت: وضعیت آهن قراضه در کشور بحرانی است و کمبود آن به...

آخرین اخبار

جهان پروفیل,پروفیل صابری,پروفیل برتر, پروفیل پرشیا,قیمت پروفیل,میلگرد,لوله ظفر,تهران شرق
تاریخ انتشار :  1395/04/30

سرمایه‌گذاری‌ یک شرکت اسپانیایی در زمینه زیرساخت فولاد

مدیرعامل گروه سارائه با بیان اینکه این شرکت نسبت به صنعت فولاد ایران خوشبین است، عنوان کرد: در سال جاری ایران سرمایه‌گذاری‌های بزرگی در زمینه زیرساخت انجام خواهد داد و در کنار آن توسعه چشمگیری را در شاخه صنعتی که نتیجه افزایش تقاضا خواهد بود، شاهد خواهیم بود.

به گزارش استیل ایران به نقل از اقتصادنیوز، مدیرعامل گروه سارائه (شرکت اسپانیایی) اظهار کرد: بهبود خدمات آتی پروژه‌ها، وجود امنیت کاری در همکاری با سارائه، اشتغال و بهره‌جویی بهینه از سرمایه‌های مردمی ایران، انتقال تکنولوژی‌های روز دنیا به ایران و در نهایت خودکفایی از جنبه‌های بارز وجود سرمایه‌گذاری مشترک در خاک ایران به شمار می‌رود. همواره باعث افتخار گروه سارائه بوده که به‌عنوان تنها گروه تراز اول فعال در صنایع مختلف در ایران، با احداث شرکت سرمایه‌گذاری مشترک اقدام به صادرات دانش و فناوری خود کرده است. گونزالس گیل که اخیرا با هفته نامه تجارت فردا گفت‌وگویی انجام داده، تاکید کرد: گروه سارائه، شرکت بین‌المللی شماره یک در زمینه فولاد در ایران است که در حال حاضر با شرکت پارس سارائه دارای سرمایه‌گذاری مشترک است.

این همکاری با شرکت‌های ایرانی که از زمان تحریم‌ها شروع شده ادامه خواهد یافت. در حال حاضر سارائه در حال مذاکره با گروه‌های مهم ایرانی از شاخه‌های فعالیت متفاوت مانند مهندسی، تولید انرژی از پسماند، نیروگاه‌ها و نفت و گاز است تا در صورت امکان همکاری‌های جدیدی را شروع کند. او افزود: با اینکه بازار جهانی فولاد وضع بسیار مناسبی ندارد، سارائه نسبت به ایران خوشبین است، چرا که اطمینان دارد در سال جاری سرمایه‌گذاری‌های بزرگی در زمینه زیرساخت انجام خواهد شد و در کنار آن توسعه چشمگیری را در شاخه صنعتی که نتیجه افزایش تقاضا خواهد بود شاهد خواهیم بود. همه این دلایل سارائه را به یافتن یک سناریوی خوب برای ایران سوق می‌دهد. مدیرعامل گروه سارائه تصریح کرد: توسعه پایدار در هسته فعالیت‌های سارائه قرار دارد، چرا که بهینه‌ترین حالت مصرف انرژی و آب از اصلی‌ترین وجوه در تمامی پروژه‌های سارائه است.

در همین راستا، در تمامی پروژه‌ها از فناوری‌های روز دنیا در جهت کاهش آلودگی استفاده می‌شود. استراتژی سارائه، پیشگام بودن در عرصه تکنولوژی‌های روز برای پیشرفت در زمینه مصرف انرژی و استفاده بهینه از آب است و سارائه همواره تمامی دانش خود را در این زمینه در پروژه‌هایش به کار می‌گیرد. او در پاسخ به این سوال که برجام بر صنعت فولاد ایران چه تاثیری دارد، گفت: حال که تحریم‌ها به اتمام رسیده و نشانه‌های رفع آن به آرامی در حال نمایان شدن است، سارائه در نظر دارد با نهایت قدرت در بازار ایران حضور داشته باشد و جدیدترین فناوری‌های خود را در زمینه‌های آب و فاضلاب، انرژی‌های نو، فناوری‌های تبدیل پسماند به انرژی، نفت و گاز و پتروشیمی در کنار صنعت فولاد، شاخصه‌ای که با آن در سراسر دنیا شناخته شده است، به ایران، کشوری که همواره به دنبال فناوری و دانش جدید و صنایع دانش‌بنیان بوده و هست منتقل کند. مطمئنا با وجود نیروهای انسانی متخصص و جوان که اصلی‌ترین سرمایه هر کشور محسوب می‌شوند، ایران افق‌های روشنی پیش‌روی خود خواهد دید. در راستای نیل به این هدف، گروه سارائه افتخار می‌کند که یاور دیرین صنعت ایران بوده و خواهد بود.

 
 

جهان پروفیل,پروفیل صابری,پروفیل برتر, پروفیل پرشیا,قیمت پروفیل,میلگرد,لوله ظفر,تهران شرق

اخبار مرتبط

در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به کمک ، با ما تماس بگیرید.
کارخانه
کیلومتر 35 جاده تبریز - آذرشهر شهرک صنعتی سلیمی | صندوق پستی: 154 - 53751
61 91 3432 (041)
60 91 3432 (041) (نمابر)
info [at] mehrsteel.com
فروش داخلی، فروش خارجی و فروش شرکتی
کیلومتر 35 جاده تبریز - آذرشهر شهرک صنعتی سلیمی | صندوق پستی: 154 - 53751
041-5995
041-36550000
041-36562214
041-36578908
041-36571433
041-36563305
041-36576882
041-36551667