قوطی فولادی ,فولاد مهر سهند
پروفیل, لوله, میلگرد, سپری, میلگرد آجدار, نبشی, ناودانی,قیمت لوله,قیمت پروفیل

آخرین اخبار

سه مصوبه مجلس برای لایحه حمایت از تولید
گروه خبر: لایحه رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی با حضور اعضای کمیته اقتصادی شورای ...
دیدار جناب آقای دکتر ساسان فرشی حق رو، مدیر کل اِستاندارد استان آذربایجان شرقی از هلدینگ مهر سهند
دیدار جناب آقای دکتر ساسان فرشی حق رو،مدیر کل اِستاندارد استان آذربایجان شرقی به همراه هیات همراه...
ادامه جلسات پروژه طراحی، استقرار و جاری سازی نقشه راه مسیر توسعه سرمایه های انسانی گروه کارخانجات مهر سهند
ادامه جلسات پروژه طراحی، استقرار و جاری سازی نقشه راه مسیر توسعه سرمایه های انسانی گروه کارخانجات مهر ..
واردات فولاد صفر شد
جعفر سرقینی با بیان مطلب فوق گفت در حال حاضر صنعت فولاد در کشور نیازهای داخلی کشور را تامین می‌کند و ...
کمبود آهن قراضه در کشور به شدت حس می شود
فولاد نیوز: عضو انجمن تولید کنندگان فولاد ایران گفت: وضعیت آهن قراضه در کشور بحرانی است و کمبود آن به...

آخرین اخبار

جهان پروفیل,پروفیل صابری,پروفیل برتر, پروفیل پرشیا,قیمت پروفیل,میلگرد,لوله ظفر,تهران شرق
تاریخ انتشار :  1391/12/07

پیشرفت هر صنعتی وابسته به افکار بزرگ و نیروی انسانی است

مدیرعامل شرکت فولاد مهر سهند: پیشرفت هر صنعتی وابسته به افکار بزرگ و نیروی انسانی است
تقسیم بندی‌های متداول بین کارگر وکارفرما در شرایط فعلی در این خصوص چندان کارساز نیست بلکه باید توجه کرد که جایگاه نیروی انسانی در مسیر توسعه صنعتی بسیار مهم به شمار می‌آید/تشکل‌های کارگری در بهبود مدیریت واحدهای تولیدی نقش سازنده‌ای دارند.
ایلنا- تبریز: مدیرعامل شرکت فولاد مهر سهند گفت: پیشرفت هر صنعتی وابسته به افکار بزرگ و مهم‌تر از همه چیز به نیروی انسانی بوده نه وابسته به سرمایه و تخصص‌های بزرگ.
به گزارش خبرنگار ایلنا رسولی که در بازدیدکریم صادقزاده، دبیر اجرایی و مجری طرحهای آموزشی خانه کارگر تبریز و حمید جبارپور مسئول امور اعضا و آموزش خانه کارگر تبریز از این واحد صنعتی سخن می‌گفت به بیان رابطه کارگر و کارفرما پرداخت و گفت: تقسیم بندی‌های متداول در شرایط فعلی در این خصوص چندان کارساز نیست بلکه باید توجه کرد که جایگاه نیروی انسانی در مسیر توسعه صنعتی بسیار مهم است.
وی ایجاد اشتغال، حفظ و افزایش کیفیت محصولات و ایجاد تنوع تولیدات، تکریم مشتریان را از اهداف این شرکت عنوان کرد و گفت: ما تولیدات خود را از سال ۸۷ که این شرکت به بهره برداری رسیده است با ۷۲ نوع محصول با ظرفیت اسمی سالیانه ۱۶۰ هزار تن آغاز کردیم.
وی با اشاره به اهمیت سرمایه گذاری در صنعت فولاد به عنوان صنعت مادر گفت: از دلایل اصلی سرمایه گذاری سهامداران این شرکت در این صنعت وجود بازار بالقوه مصرف در سطح منطقه و ایجاد ارزش افزوده و مشارکت در امر اشتغال زائی بود و در همین راستا نیز شرکت در مدت زمان یکسال بعد از اخذ پروانه بهره برداری با دستیابی به کیفیت بر‌تر و به دنبال آن اخذ علامت استاندارد از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و هم چنین به دلیل تنوع و تکمیل سبد محصولات خود توانست سهم عمده‌ای از بازار فروش را در منطقه شمالغرب کشور تصاحب نماید. رسولی افزود: حضور در بازارهای داخلی و خارجی با محصولات استاندارد و ایجاد توازن در بازار فروش و تقاضا می‌تواند باعث توسعه و شکوفایی منطقه شود.
وی با اشاره به اینکه با راه اندازی این کارخانه برای بیش از ۳۰۰ نفر بصورت مستقیم جهت تولید لوله و پروفیل اشتغال ایجاد شده است گفت: این شرکت در چهارمین سال فعالیت خود (سال ۱۳۹۱) با بهره‌مندی از تجارب گذشته، اجرای طرح توسعه کارخانه را در دست اقدام دارد که با اتمام آن دامنه فعالیتهای آن در حوزه‌های مختلف به میزان صد در صد افزایش خواهد یافت.
وی به اعطای چهارمین جایزه تعالی منابع انسانی سال ۹۱ از سوی معاونت توسعه و مدیریت سرمایه انسانی ریاست جمهوری به این شرکت اشاره کرد و گفت: رشد و تعالی نیروی انسانی به عنوان مهم‌ترین مؤلفه، جلب رضایت و تکریم مشتریان به عنوان ولی نعمتان اصلی و همچنین مسئولیت پذیری در قبال جامعه به صورت اعم چهارچوب اصلی حرکت شرکت فولاد مهر سهند به شمار می‌رود.
تشکل‌های کارگری در بهبود مدیریت واحدهای تولیدی نقش سازنده‌ای دارند
مدیر کارخانه شرکت فولاد مهر سهند نیزدر این بازدید با بیان اینکه امروزه توسعه و بالندگی صنعت در هر دو حوزه دولتی و خصوصی جهت حضور تأثیرگذار در بازارهای داخلی و خارجی نیازمند برخورداری از خدمات مدیریتی نوین و مطلوب است گفت: در صنعت فولاد نیز به عنوان یک صنعت پایه و مادر که از جمله بخشهای پیش برنده اقتصاد کشور است بهره برداری بهینه از منابع مادی و انسانی نیازمند ارتقاء و به روزرسانی مستمر دانش مدیران و کارکنان آن است.
امامی با اشاره به اهمیت تشکل‌های کارگری گفت: تشکل‌های کارگری در بهبود مدیریت واحدهای تولیدی نقش سازنده‌ای دارند.
لازم به ذکر است دراین بازدید‌ها نمایندگان کارگران کارخانجات فولادمهر سهند نیز پیشنهادات و نقطه نظرات خود را بیان و طرفین نیز بر ادامه چنین تعاملاتی تاکید و آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری فی مابین اعلام کردند و ضمنا از کلیه قسمتهای خط تولیدی بازدید و با کارگران از نزدیک گفتگو شد
پایان پیام
 
 

جهان پروفیل,پروفیل صابری,پروفیل برتر, پروفیل پرشیا,قیمت پروفیل,میلگرد,لوله ظفر,تهران شرق

اخبار مرتبط

در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به کمک ، با ما تماس بگیرید.
کارخانه
کیلومتر 35 جاده تبریز - آذرشهر شهرک صنعتی سلیمی | صندوق پستی: 154 - 53751
61 91 3432 (041)
60 91 3432 (041) (نمابر)
info [at] mehrsteel.com
فروش داخلی، فروش خارجی و فروش شرکتی
کیلومتر 35 جاده تبریز - آذرشهر شهرک صنعتی سلیمی | صندوق پستی: 154 - 53751
041-5995
041-36550000
041-36562214
041-36578908
041-36571433
041-36563305
041-36576882
041-36551667