قوطی فولادی ,فولاد مهر سهند
پروفیل, لوله, میلگرد, سپری, میلگرد آجدار, نبشی, ناودانی,قیمت لوله,قیمت پروفیل

آخرین اخبار

سه مصوبه مجلس برای لایحه حمایت از تولید
گروه خبر: لایحه رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی با حضور اعضای کمیته اقتصادی شورای ...
دیدار جناب آقای دکتر ساسان فرشی حق رو، مدیر کل اِستاندارد استان آذربایجان شرقی از هلدینگ مهر سهند
دیدار جناب آقای دکتر ساسان فرشی حق رو،مدیر کل اِستاندارد استان آذربایجان شرقی به همراه هیات همراه...
ادامه جلسات پروژه طراحی، استقرار و جاری سازی نقشه راه مسیر توسعه سرمایه های انسانی گروه کارخانجات مهر سهند
ادامه جلسات پروژه طراحی، استقرار و جاری سازی نقشه راه مسیر توسعه سرمایه های انسانی گروه کارخانجات مهر ..
واردات فولاد صفر شد
جعفر سرقینی با بیان مطلب فوق گفت در حال حاضر صنعت فولاد در کشور نیازهای داخلی کشور را تامین می‌کند و ...
کمبود آهن قراضه در کشور به شدت حس می شود
فولاد نیوز: عضو انجمن تولید کنندگان فولاد ایران گفت: وضعیت آهن قراضه در کشور بحرانی است و کمبود آن به...

آخرین اخبار

جهان پروفیل,پروفیل صابری,پروفیل برتر, پروفیل پرشیا,قیمت پروفیل,میلگرد,لوله ظفر,تهران شرق
تاریخ انتشار :  1394/11/11

سرمایه گذاری 5.7 میلیارد دلاری «دانیلی» ایتالیا در ایران چگونه است؟

شرکت دانیلی با هدف ایجاد شرکت مشترک «پرشین متالیکز» 2 میلیارد یورو در ایران سرمایه گذاری می کند. همچنین موافقنامه ای با تعدادی از شرکت های ایرانی برای تامین و ایجاد کارخانه های تولید فولاد و آلومینیوم به ارزشی در حدود 3.7 میلیارد یورو به امضا رساند.

این طرح ها توسط بخش «کارخانه سازی» گروه دانیلی به اجرا در خواهد آمد و به محض آماده شدن بسته های تامین مالی مرتبط با این فعالیت ها توسط ساچه ایتالیا و دیگر بانک های بزرگ ایتالیایی و اروپایی، در مدت زمان 4.5 سال به اجرا گذاشته می شوند.در این بیانیه آمده است: هدف از اجرای این طرح ها نه تنها افزایش ظرفیت تولید محصولات (فولاد و آلومینیوم)، که بهبود کیفیت آنها، کاهش اثرات زیست محیطی و بهینه سازی هزینه های انتقال است. از این رو سبب ایجاد ارزش افزوده برای منابع معدنی و انرژی (که ایران آنها را در اختیار دارد) و تولید رقابتی فولاد می شود.
سرمایه گذاری در فولاد، بخشی از استراتژی ایران برای تقویت سهم صنایع کارخانه ای در برابر تسلطی است که بخش نفت از گذشته داشته است. این استراتژی طراحی شده شامل ساخت بندر، جاده ها، خطوط ریلی و نیروگاه های برق است. دولت (ایران) در حال تصویب قوانین محافظت از سرمایه گذاری خارجی و مشوق هایی است که پیشتر توسط کشورهای دیگر ارائه شده اند.شرکت دانیلی در بخش دیگری از بیانیه این مطبوعاتی، با مقایسه هزینه تولید انرژی در ایران و ایتالیا، به مزیت های منابع ایران اشاره کرده و نوشته است: هزینه انرژی در ایتالیا 18برابر هزینه های انرژی ایران است.
همچنین (ایران) نظام آموزشی کارآمد خود را با عرضه مهندسان کارآمد و تکنیسین های که قادرند سالانه 18هزار مقاله علمی تولید کنند، ارائه می دهد. دانشکده های مهندسی ایران سالانه 235 هزار مهندس فارغ التحصیل(36درصد از کل دانشجوها) در اختیار جامعه قرار می دهند.این منابع تکیه گاه اساسی برای رشد کشور(ایران) محسوب می شوند و خوشبختانه در منطقه خاورمیانه، ایران را به مرجعی از مهندسی، تولید و توسعه طرح های فولادی با توجیه اقتصادی تبدیل می کنند.
براساس عواملی که عنوان شد و در شرایطی که ایران فضا را برای حضور سرمایه گذاران خارجی فراهم کرده است، ما بر این باوریم که نظام مالی، با دیدی مثبت، تامین مالی طرح های فوق را در نظر می گیرد به این دلیل که آنها به تدریج در مدت زمان 12 تا 36 ماه به اجرا در خواهند آمد.دانیلی در پایان این بیانیه، جایگاه ایران برای کشوری بزرگ همچون چین را مورد توجه قرار می دهد و می نویسد: توافقنامه تجاری که هفته گذشته بین ایران و چین به امضا رسید 600 میلیارد دلار سرمایه گذاری را در افق 10 ساله در نظر قرار داده است که به وضوح، مبین برنامه های بلند مدت چین در این کشور(ایران) است.
به گزارش استیل ایران به نقل از ایرنا، بخش کارخانه سازی در گروه دانیلی که مقر اصلی آن در منطقه بوتریو(شمال شرقی ایتالیا) واقع شده در حدود 10هزار نیرو استخدام می کند و شامل خطوط متنوع عملیات تولید در طراحی، تولید کارخانه ای، «استارت آپ» کارخانه ها برای تولید فولاد و فلزات غیرآهنی، دامنه از فرآوری سنگ آهن، تبدیل قراضه به ذوب، ریخته گری، نورد و شماری از محصولات نهایی، تخت، طویل و لوله است.
 

جهان پروفیل,پروفیل صابری,پروفیل برتر, پروفیل پرشیا,قیمت پروفیل,میلگرد,لوله ظفر,تهران شرق

اخبار مرتبط

در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به کمک ، با ما تماس بگیرید.
کارخانه
کیلومتر 35 جاده تبریز - آذرشهر شهرک صنعتی سلیمی | صندوق پستی: 154 - 53751
61 91 3432 (041)
60 91 3432 (041) (نمابر)
info [at] mehrsteel.com
فروش داخلی، فروش خارجی و فروش شرکتی
کیلومتر 35 جاده تبریز - آذرشهر شهرک صنعتی سلیمی | صندوق پستی: 154 - 53751
041-5995
041-36550000
041-36562214
041-36578908
041-36571433
041-36563305
041-36576882
041-36551667