قوطی فولادی ,فولاد مهر سهند
پروفیل, لوله, میلگرد, سپری, میلگرد آجدار, نبشی, ناودانی,قیمت لوله,قیمت پروفیل

آخرین اخبار

سه مصوبه مجلس برای لایحه حمایت از تولید
گروه خبر: لایحه رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی با حضور اعضای کمیته اقتصادی شورای ...
دیدار جناب آقای دکتر ساسان فرشی حق رو، مدیر کل اِستاندارد استان آذربایجان شرقی از هلدینگ مهر سهند
دیدار جناب آقای دکتر ساسان فرشی حق رو،مدیر کل اِستاندارد استان آذربایجان شرقی به همراه هیات همراه...
ادامه جلسات پروژه طراحی، استقرار و جاری سازی نقشه راه مسیر توسعه سرمایه های انسانی گروه کارخانجات مهر سهند
ادامه جلسات پروژه طراحی، استقرار و جاری سازی نقشه راه مسیر توسعه سرمایه های انسانی گروه کارخانجات مهر ..
واردات فولاد صفر شد
جعفر سرقینی با بیان مطلب فوق گفت در حال حاضر صنعت فولاد در کشور نیازهای داخلی کشور را تامین می‌کند و ...
کمبود آهن قراضه در کشور به شدت حس می شود
فولاد نیوز: عضو انجمن تولید کنندگان فولاد ایران گفت: وضعیت آهن قراضه در کشور بحرانی است و کمبود آن به...

آخرین اخبار

جهان پروفیل,پروفیل صابری,پروفیل برتر, پروفیل پرشیا,قیمت پروفیل,میلگرد,لوله ظفر,تهران شرق
تاریخ انتشار :  1394/09/26

پیش‌بینی متال بولتن تحقق هدف 55 میلیون را نشان نمی‌دهد

عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: قریب به اتفاق شرکت کنندگان در نوزدهمین کنفرانس آهن و فولاد خاورمیانه و شرکت‌های حاضر در این کنفرانس امیدوار به بهبود بازار فولاد در سال 2016 نیستند و به همین دلیل تجدید ساختار شرکت‌ها در الویت کاری سال آینده میلادی قرار گرفته است.

بهادر احرامیان در حاشیه نوزدهمین کنفرانس آهن و فولاد خاورمیانه در هتل آتلانتیس پالم دبی با اشاره به اینکه عمده مباحث مطرح شده در نوزدهمین کنفرانس آهن و فولاد خاورمیانه در خصوص رکود حاکم بر بازار بوده است، گفت: حضور شرکت‌ها و افراد ایرانی در این کنفرانس بسیار خوب بوده و همه امیدوارند هرچه زودتر رابطه ایران با دنیا مجددا برقرار شود و بتوانند کار کنند.

وی در عین حال عنوان کرد که پیش‌بینی متال بولتن و پیش بینی‌های مطرح شده در کنفرانس با هدف تولید 55 میلیون تن فولاد ایرات تا 1404 بسیار تفاوت دارد.

احرامیان درباره ارزیابی نوزدهمین کنفرانس آهن و فولاد خاورمیانه گفت: کنفرانس خوب بوده است اما وضعیت آهن و فولاد جهان با رکود مواجه است و از جو محیط کنفرانس می‌توان این موضوع را به خوبی برداشت کرد. حضور ایرانی‌ها در کنفرانس خوب بوده است و نشان می‌دهد که همه امیدوارند رابطه با دنیا برقرار شود و بتوانند کار کنند.

این عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران با بیان اینکه پنل‌ها خوب بودند، عنوان کرد: البته در پنل ایران مهمانان فولاد مبارکه نبودند و شاید اگر می‌بودند، بهتر می‌توانستیم پنل را برگزار کنیم. سایر پنل‌ها هم خوب بود و اطلاعات خوبی ارائه شد.

وی درباره بازار جهانی فولاد گفت: همه پیش‌بینی‌ها این است که حداقل در سال 2016 نیز اوضاع رو به بهبودی نخواهد رفت. احتمالا سال آینده مقداری شاهد تغییر ساختار شرکت‌ها خواهیم بود. رکود اگر قرار باشد مراحل خود را طی کند، یکی از اتفاقاتی که باید رخ دهد، تجدید ساختار شرکت‌هاست. سال 2016 شاهد این مرحله خواهیم بود.

احرامیان درباره مباحث مطرح شده در پنل ایران گفت: وضعیت روز بازار ایران و به ویژه پس از رفع تحریم‌ها، موقعیت‌های تجارت و سرمایه‌گذاری و انواع همکاری‌ها با ایران و اینکه کدام یک از بخش‌ها مهمتر خواهند بود، در پنل مطرح شد. موضوع سنگ آهن ایران و رقابت پذیری آن و قیمت تمام شده آن نیز مطرح شد. درباره زمان‌بندی رفع تحریم‌ها نیز صحبت شد و درباره اینکه در چه دوره‌ای و در چه افقی می‌توانیم وضعیت کاملا عادی را در ایران ببینیم نیز کاملا بحث شد.

او همچنین درباره پیش بینی کارشناسان خارجی از وضعیت فولاد ایران بیان کرد: پیش‌بینی متال بولتن با برنامه‌ای که در کشور اعلام می‌شود، خیلی فرق دارد. اعداد متال بولتن با هدف تولید 55 میلیون تن فولاد تا 1404 متفاوت است و پیش‌بینی که اینجا می‌شود، اعداد معتدل‌تری است.

به گزارش استیل ایران به نقل از ماین نیوز، احرامیان در پایان افزود: آنچه که فعلا می‌توان جمع‌بندی کرد این است که تمام کشورها و شرکت‌ها با توجه به رکود حاکم بر بازار فولاد و دورنمای آن که در میان مدت چندان بهبود نخواهد داشت، همگی برنامه‌های توسعه و سرمایه‌گذاری خود را دوباره مرور و تغییر می‌دهند. همه قبول کرده‌اند که صنعت فولاد رشد مورد انتظار را نخواهد داشت و طبق همین امر همه برنامه‌ها در حال تجدید ارزیابی است.
 

 

جهان پروفیل,پروفیل صابری,پروفیل برتر, پروفیل پرشیا,قیمت پروفیل,میلگرد,لوله ظفر,تهران شرق

اخبار مرتبط

در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به کمک ، با ما تماس بگیرید.
کارخانه
کیلومتر 35 جاده تبریز - آذرشهر شهرک صنعتی سلیمی | صندوق پستی: 154 - 53751
61 91 3432 (041)
60 91 3432 (041) (نمابر)
info [at] mehrsteel.com
فروش داخلی، فروش خارجی و فروش شرکتی
کیلومتر 35 جاده تبریز - آذرشهر شهرک صنعتی سلیمی | صندوق پستی: 154 - 53751
041-5995
041-36550000
041-36562214
041-36578908
041-36571433
041-36563305
041-36576882
041-36551667