قوطی فولادی ,فولاد مهر سهند
پروفیل, لوله, میلگرد, سپری, میلگرد آجدار, نبشی, ناودانی,قیمت لوله,قیمت پروفیل

آخرین اخبار

سه مصوبه مجلس برای لایحه حمایت از تولید
گروه خبر: لایحه رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی با حضور اعضای کمیته اقتصادی شورای ...
دیدار جناب آقای دکتر ساسان فرشی حق رو، مدیر کل اِستاندارد استان آذربایجان شرقی از هلدینگ مهر سهند
دیدار جناب آقای دکتر ساسان فرشی حق رو،مدیر کل اِستاندارد استان آذربایجان شرقی به همراه هیات همراه...
ادامه جلسات پروژه طراحی، استقرار و جاری سازی نقشه راه مسیر توسعه سرمایه های انسانی گروه کارخانجات مهر سهند
ادامه جلسات پروژه طراحی، استقرار و جاری سازی نقشه راه مسیر توسعه سرمایه های انسانی گروه کارخانجات مهر ..
واردات فولاد صفر شد
جعفر سرقینی با بیان مطلب فوق گفت در حال حاضر صنعت فولاد در کشور نیازهای داخلی کشور را تامین می‌کند و ...
کمبود آهن قراضه در کشور به شدت حس می شود
فولاد نیوز: عضو انجمن تولید کنندگان فولاد ایران گفت: وضعیت آهن قراضه در کشور بحرانی است و کمبود آن به...

آخرین اخبار

جهان پروفیل,پروفیل صابری,پروفیل برتر, پروفیل پرشیا,قیمت پروفیل,میلگرد,لوله ظفر,تهران شرق
تاریخ انتشار :  1394/07/14

راهكارهاي كنترل هزينه ها براي عبور از بحران جهاني فولاد

معاون بهره برداري فولاد مباركه در جلسه بررسي راهكارهاي عبور از بحران جهاني فولاد كه روز دوشنبه سيزدهم مهرماه در فولاد مباركه برگزار شد، با تاكيد بر اهميت بررسي راهكارهاي كنترل هزينه ها براي عبور از بحران جهاني فولاد اظهار كرد: كاهش هزينه ها، توليد اقتصادي و افزايش روزافزون كيفيت محصولات بايد بيش از گذشته در دستور كار قرار گيرد.

محمود ارباب زاده در حاشيه برگزاري اين جلسه گفت: با توجه به شرايط حاكم بر فولاد جهان و پيرو گزارش و سخنان موكدي كه دكتر سبحاني، مديرعامل فولاد مباركه در جريان برگزاري گردهمايي عملكرد شش ماهه شركت مطرح كردند، ضرورت داشت تا اطلاعات اين گزارش به طور ملموس تر با مديران و كاركنان نواحي توليد و پشتيباني در ميان گذاشته شود.

وي ادامه داد: به اين منظور كارگروهي تشكيل شد و در قدم نخست تيم معاونت اقتصادي و مالي گزارش كاملي از هزينه هاي شركت در شش ماهه اول سال جاري و مقايسه آن با درآمد سال جاري نسبت به مدت مشابه سال قبل و همچنين ميزان سوددهي فولاد مباركه در سه ماهه اول سال ٩٤را ارايه كرد. پس از آن با توجه به شرايط موجود، خطرات و نقاط بحراني كه ممكن است در آينده شركت را بيش از پيش تهديد كند، استخراج شد و در اين جلسه با حضور بيش از ٢٠٠ نفر از مسوولان، جنرال فورمن ها و كارشناسان دفاتر فني و خطوط توليد و تعميرات و سرويس ها، مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

وي با بيان اين مطلب كه كنترل هزينه ها در حوزه هاي معاونت خريد و بهره برداري از اهميت ويژه اي برخوردارند، تصريح كرد: كنترل و مديريت كردن خريدها، مصارف قطعات يدكي و تعميرات از يك سو و از سوي ديگر كاهش ضايعات، توليد محصولات ويژه و كيفي به شدت مي تواند شركت را در رقابت با ساير توليدكنندگان جهاني كمك كند.


به گزارش استیل ایران به نقل از روزنامه اعتماد ارباب زاده در ادامه از تغيير احتمالي برخي استراتژي هاي فولاد مباركه در آينده نزديك خبر داد و گفت: با توجه به شرايط جهاني فولاد علاوه بر راهكارهاي فوق احتمالااستراتژي هاي فولاد مباركه بازنگري خواهد شد.

وي با اشاره به سخنان مطرح شده از سوي دكتر سبحاني در كنفرانس بين المللي متال بولتن ايران و آمار ارايه شده در اين گردهمايي پيرامون مقايسه هزينه هاي توليد فولاد در كارخانه هاي فولادسازي جهان و مقايسه هزينه هاي فولاد مباركه با ساير رقبا خاطرنشان كرد: با توجه به استقبال جمع حاضر از موضوع مطرح شده در گردهمايي امروز كه در فولاد مباركه برگزار شد، خوشبختانه به نتايج مطلوبي دست يافتيم و در همين زمينه به طور شفاهي بيش از ٢٠ نظر عملياتي و به طور كتبي نيز نظرهاي مختلفي براي مقابله با اين بحران مطرح شد. ارباب زاده با تاكيد بر اين موضوع كه اين جلسه بيشتر روي حوزه معاونت بهره برداري متمركز شده، اضافه كرد كه در ادامه اين راه حتما جلساتي را با حضور كاركنان هر ناحيه در محل نواحي توليد به طور جداگانه خواهيم داشت و يقين داريم از آنجايي كه كاركنان فولاد مباركه كاملاانعطاف پذير هستند فلذا در اين شرايط هم به وظايف مشخصي كه براي پيشبرد اهداف شركت بر عهده دارند، به خوبي عمل خواهند كرد.

 

جهان پروفیل,پروفیل صابری,پروفیل برتر, پروفیل پرشیا,قیمت پروفیل,میلگرد,لوله ظفر,تهران شرق

اخبار مرتبط

در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به کمک ، با ما تماس بگیرید.
کارخانه
کیلومتر 35 جاده تبریز - آذرشهر شهرک صنعتی سلیمی | صندوق پستی: 154 - 53751
61 91 3432 (041)
60 91 3432 (041) (نمابر)
info [at] mehrsteel.com
فروش داخلی، فروش خارجی و فروش شرکتی
کیلومتر 35 جاده تبریز - آذرشهر شهرک صنعتی سلیمی | صندوق پستی: 154 - 53751
041-5995
041-36550000
041-36562214
041-36578908
041-36571433
041-36563305
041-36576882
041-36551667