قوطی فولادی ,فولاد مهر سهند
پروفیل, لوله, میلگرد, سپری, میلگرد آجدار, نبشی, ناودانی,قیمت لوله,قیمت پروفیل

آخرین اخبار

سه مصوبه مجلس برای لایحه حمایت از تولید
گروه خبر: لایحه رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی با حضور اعضای کمیته اقتصادی شورای ...
دیدار جناب آقای دکتر ساسان فرشی حق رو، مدیر کل اِستاندارد استان آذربایجان شرقی از هلدینگ مهر سهند
دیدار جناب آقای دکتر ساسان فرشی حق رو،مدیر کل اِستاندارد استان آذربایجان شرقی به همراه هیات همراه...
ادامه جلسات پروژه طراحی، استقرار و جاری سازی نقشه راه مسیر توسعه سرمایه های انسانی گروه کارخانجات مهر سهند
ادامه جلسات پروژه طراحی، استقرار و جاری سازی نقشه راه مسیر توسعه سرمایه های انسانی گروه کارخانجات مهر ..
واردات فولاد صفر شد
جعفر سرقینی با بیان مطلب فوق گفت در حال حاضر صنعت فولاد در کشور نیازهای داخلی کشور را تامین می‌کند و ...
کمبود آهن قراضه در کشور به شدت حس می شود
فولاد نیوز: عضو انجمن تولید کنندگان فولاد ایران گفت: وضعیت آهن قراضه در کشور بحرانی است و کمبود آن به...

آخرین اخبار

جهان پروفیل,پروفیل صابری,پروفیل برتر, پروفیل پرشیا,قیمت پروفیل,میلگرد,لوله ظفر,تهران شرق
تاریخ انتشار :  1394/06/21

مدیران آهن و فولاد 25 کشور جهان در کنفرانس جزیره کیش حضور می یابند

در نخستین کنفرانس آهن و فولاد متال بولتن که از سه شنبه هفته جاری در کیش برگزار می شود، نمایندگان و مدیران شرکت های معدن و صنایع معدنی 25 کشور جهان حضور می یابند.

به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، کشورهای آلمان، ایتالیا، اتریش، سوئد، ژاپن، روسیه، فرانسه، چین ، هند، سوئیس ، انگلیس ، مکزیک ، بلژیک و دانمارک از جمله کشورهایی هستند که در این کنفرانس سه روزه حضور فعال خواهند داشت.

همچنین مدیران و نمایندگان بخش معدن و صنایع معدنی کشورهای امارات متحده عربی، سنگاپور، ترکیه، بحرین، لبنان، هند، عربستان سعودی، اکراین، کویت ، قزاقستان و عراق از جمله شرکت کنندگان در این کنفرانس هستند.
مدیران و نمایندگان مورد اشاره که قرار است در کنفرانس آهن و فولاد متال بولتن که از 23 تا 25 شهریور جاری در جزیره کیش حضور یابند، از شرکت های صاحب نام و مطرح جهان هستند که برخی از آنها هم اکنون رابطه همکاری با ایران دارند.

در این کنفرانس سه روزه از سراسر جهان شرکت های معتبری چون اسار ، کوبه استیل، ام.سی.سی، ام.ام.ای، نیپون استیل، میتسوبیشی و اتوتک حضور دارند و از ایران نیز شرکت های مهم بخش معدن و صنایع معدنی از جمله سنگان، فولاد خوزستان، فولاد مبارکه، ذوب آهن اصفهان، شرکت ملی فولاد ایران ، فولاد اکسین و برخی از شرکت های فعال در صنایع پایین دستی این بخش ها حضور خواهند داشت.

در این کنفرانس مدیران و کارشناسان داخلی و بین المللی، موضوع ایران و جذابیت های سرمایه گذاری در حوزه آهن و فولاد را در دوران پسا تحریم، بررسی می کنند.
همزمان با برگزاری این کنفرانس، نمایشگاه بین المللی با هدف ارایه جدیدترین دستاوردهای نرم افزاری و سخت افزاری در بخش آهن و فولاد برای مخاطبان برپا می شود.

سخنران افتتاحیه این کنفرانس دکتر طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی است و پس از آن دکتر کرباسیان معاون وزیر و رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) گزارشی از وضعیت بخش معدن و صنایع معدنی ایران و فرصت های سرمایه گذاری در این بخش ها ارائه خواهد کرد.

فولاد ایران،‌ موضوع نخستین نشست این گردهمایی بین المللی در صبح روز افتتاحیه در سه شنبه 23 شهریور خواهد بود. در دو روز نخست،‌ در مجموع 6 نشست با حضور مدیران ارشد شرکت های داخلی و خارجی برگزار می شود که شامل فولاد ایران،‌ فولاد در جهان و بهترین شیوه های اجرایی،‌ لغو تحریم ها و روابط کاری و تجاری با ایران،‌ سرمایه گذاری و تامین مالی، اطلاعات دقیق و جامع درباره صنایع سنگ آهن ایران و فناوری- بهبود راندمان است.

موسسه بین المللی متال بولتن از 102 سال قبل فعالیت خود را در بخش فلزات آهنی و غیرآهنی و بازارهای این بخش با انتشار مجله ای به همین نام آغاز کرد و پس از آن فعالیت های خود را با برگزاری کنفرانس های بین المللی توسعه داد. این موسسه در حال حاضر سالانه بیش از 60 همایش در سراسر جهان برگزار می کند. متال بولتن همایش هایی با موضوعات مربوط به ایران را در خارج کشور از جمله در کشورهای حاشیه خلیج فارس برگزار کرده است و اخیرا پس از پیگیری های مستمر مقامات ایرانی از جمله رییس هیات عامل ایمیدرو قرار شد همایش سال 2015 را در جزیره کیش برگزاری کند.
 

جهان پروفیل,پروفیل صابری,پروفیل برتر, پروفیل پرشیا,قیمت پروفیل,میلگرد,لوله ظفر,تهران شرق

اخبار مرتبط

در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به کمک ، با ما تماس بگیرید.
کارخانه
کیلومتر 35 جاده تبریز - آذرشهر شهرک صنعتی سلیمی | صندوق پستی: 154 - 53751
61 91 3432 (041)
60 91 3432 (041) (نمابر)
info [at] mehrsteel.com
فروش داخلی، فروش خارجی و فروش شرکتی
کیلومتر 35 جاده تبریز - آذرشهر شهرک صنعتی سلیمی | صندوق پستی: 154 - 53751
041-5995
041-36550000
041-36562214
041-36578908
041-36571433
041-36563305
041-36576882
041-36551667