قوطی فولادی ,فولاد مهر سهند
پروفیل, لوله, میلگرد, سپری, میلگرد آجدار, نبشی, ناودانی,قیمت لوله,قیمت پروفیل

آخرین اخبار

سه مصوبه مجلس برای لایحه حمایت از تولید
گروه خبر: لایحه رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی با حضور اعضای کمیته اقتصادی شورای ...
دیدار جناب آقای دکتر ساسان فرشی حق رو، مدیر کل اِستاندارد استان آذربایجان شرقی از هلدینگ مهر سهند
دیدار جناب آقای دکتر ساسان فرشی حق رو،مدیر کل اِستاندارد استان آذربایجان شرقی به همراه هیات همراه...
ادامه جلسات پروژه طراحی، استقرار و جاری سازی نقشه راه مسیر توسعه سرمایه های انسانی گروه کارخانجات مهر سهند
ادامه جلسات پروژه طراحی، استقرار و جاری سازی نقشه راه مسیر توسعه سرمایه های انسانی گروه کارخانجات مهر ..
واردات فولاد صفر شد
جعفر سرقینی با بیان مطلب فوق گفت در حال حاضر صنعت فولاد در کشور نیازهای داخلی کشور را تامین می‌کند و ...
کمبود آهن قراضه در کشور به شدت حس می شود
فولاد نیوز: عضو انجمن تولید کنندگان فولاد ایران گفت: وضعیت آهن قراضه در کشور بحرانی است و کمبود آن به...

آخرین اخبار

جهان پروفیل,پروفیل صابری,پروفیل برتر, پروفیل پرشیا,قیمت پروفیل,میلگرد,لوله ظفر,تهران شرق
تاریخ انتشار :  1393/12/09

هدف از برگزاری سمپوزیوم فولاد توسعه معادن و صنایع فولاد است

مدیرعامل چادرملو:   گروه بنگاه‌ها: هفدهمین سمپوزیوم فولاد ایران در تاریخ 5و6 اسفندماه به همراه نمایشگاه جانبی آن از سوی مجتمع معدنی و صنعتی چادرملو وانجمن آهن و فولاد ایران با حضور گسترده فعالان حوزه‌های مختلف معدن و فولاد در مجتمع گندله‌سازی اردکان یزد برگزار شد...

در مراسم بازگشایی این سمپوزیوم، بابایی، معاون استاندار یزد، محمود نوریان، مدیر‌عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، اسدالله فرشاد، دبیر سمپوزیوم، نجفی زاده رئیس انجمن‌ آهن و فولاد و دكتر تابش نماینده اردکان در مجلس شورای اسلامی به ایراد سخنرانی پرداختند..در همین راستا مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو گفت: این گردهمایی به منظور بررسی مشکلات و ارائه راهکارهای مناسب، به منظور دستیابی به توسعه معادن و صنایع آهن و فولاد برگزار شده است.محمود نوریان اشاره كرد: این سمپوزیوم همه ساله با هدف برقراری ارتباط بین فعالان صنعت فولاد، کارشناسان، مدیران، استادان و دست‌اندرکاران تولید آهن و فولاد ایران و سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به این حوزه برگزار می‌شود.همچنین رئیس هیات مدیره انجمن آهن و فولاد به تشریح عملکرد انجمن پرداخت و اظهار كرد: افزایش تعداد شرکت‌های حاضر در سمپوزیوم نشان‌دهنده رشد اعضای انجمن است. نجفی‌زاده به چالش‌های پیش روی صنعت فولاد ایران اشاره كرد و افزود: رشد جهانی تولید فولاد، عدم وجود تکنولوژی‌های نوین، تغییر قوانین مالیاتی و الزامات زیست محیطی، صنعت فولاد ایران را با محدودیت‌هایی مواجه می‌كند.

وی دستیابی به فناوری‌های جدید، کاهش قیمت تمام شده و دستیابی به تکنولوژی‌های ترکیبی را ضروری دانست و اظهار کرد: در این راستا باید ضمن جذب نخبه‌ها به این صنعت، نیازهای مصرف‌کنندگان داخلی و خارجی را شناسایی کنیم.معاون استاندار یزد نیز در این مراسم گفت: این برای چهارمین بار است که این سمپوزیوم در یزد برگزار می‌شود و این نشانه توسعه آهن و فولاد در منطقه است.

بابایی افزود: كشور ما پتانسیل معدنی بسیار بالایی دارد، ولی در فرآوری مواد معدنی با مشكل مواجه بود كه با تلاش آقای نوریان این مشكل حل شد.اسدالله فرشاد دبیر اجرایی سمپوزیوم و مدیرعامل فولاد غدیر ایرانیان، این استان را دارای ظرفیت بالا برای توسعه صنعت فولاد ذکر کرد. دبیر علمی سمپوزیوم فولاد نیز گفت: از مجموع 262 مقاله رسیده به دبیرخانه این همایش بنابر رای هیات داوران 48 مقاله به‌صورت سخنرانی و 65 مقاله به‌صورت پوستر ارائه شد. اشرفی افزود: 47 درصد مقالات ارسال شده به این همایش دانشگاهی، 30 درصد مربوط به بخش صنعت و 23 درصد مشترک بین این دو قسمت است.

وی اظهار کرد: موضوعاتی که طی 2 روز در این همایش ارائه می‌شود شامل مدیریت تولید آهن و فولاد، ذوب و ریخته‌گری، دیرگدازه‌ها، متالوژی فیزیکی و عملیات حرارتی، متالوژی و مکانیکی و شکل‌دهی، بومی‌سازی فولاد، جوشکاری و مدلسازی و محیط‌زیست است.دبیر علمی این سمپوزیوم گفت: همزمان با برگزاری این همایش نمایشگاهی از آخرین دستاوردهای صنعتی و پژوهش صنعت فولاد و دیگر صنایع مرتبط با فولاد از 280 شرکت داخلی وخارجی نیز دایر است.

مورخ 1393/12/09

جهان پروفیل,پروفیل صابری,پروفیل برتر, پروفیل پرشیا,قیمت پروفیل,میلگرد,لوله ظفر,تهران شرق

اخبار مرتبط

در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به کمک ، با ما تماس بگیرید.
کارخانه
کیلومتر 35 جاده تبریز - آذرشهر شهرک صنعتی سلیمی | صندوق پستی: 154 - 53751
61 91 3432 (041)
60 91 3432 (041) (نمابر)
info [at] mehrsteel.com
فروش داخلی، فروش خارجی و فروش شرکتی
کیلومتر 35 جاده تبریز - آذرشهر شهرک صنعتی سلیمی | صندوق پستی: 154 - 53751
041-5995
041-36550000
041-36562214
041-36578908
041-36571433
041-36563305
041-36576882
041-36551667