قوطی فولادی ,فولاد مهر سهند
پروفیل, لوله, میلگرد, سپری, میلگرد آجدار, نبشی, ناودانی,قیمت لوله,قیمت پروفیل

آخرین اخبار

سه مصوبه مجلس برای لایحه حمایت از تولید
گروه خبر: لایحه رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی با حضور اعضای کمیته اقتصادی شورای ...
دیدار جناب آقای دکتر ساسان فرشی حق رو، مدیر کل اِستاندارد استان آذربایجان شرقی از هلدینگ مهر سهند
دیدار جناب آقای دکتر ساسان فرشی حق رو،مدیر کل اِستاندارد استان آذربایجان شرقی به همراه هیات همراه...
ادامه جلسات پروژه طراحی، استقرار و جاری سازی نقشه راه مسیر توسعه سرمایه های انسانی گروه کارخانجات مهر سهند
ادامه جلسات پروژه طراحی، استقرار و جاری سازی نقشه راه مسیر توسعه سرمایه های انسانی گروه کارخانجات مهر ..
واردات فولاد صفر شد
جعفر سرقینی با بیان مطلب فوق گفت در حال حاضر صنعت فولاد در کشور نیازهای داخلی کشور را تامین می‌کند و ...
کمبود آهن قراضه در کشور به شدت حس می شود
فولاد نیوز: عضو انجمن تولید کنندگان فولاد ایران گفت: وضعیت آهن قراضه در کشور بحرانی است و کمبود آن به...

آخرین اخبار

جهان پروفیل,پروفیل صابری,پروفیل برتر, پروفیل پرشیا,قیمت پروفیل,میلگرد,لوله ظفر,تهران شرق
تاریخ انتشار :  1397/02/28

پیش بینی قیمت جهانی آهن آلات در ماه های آینده

پیش بینی شركت تیسن كروپ از بازار آهن آلات

شركت تولیدکننده آهن آلات آلمانی تیسن كروپ پیش بینی كرد به رغم نامشخص بودن شرایط تجارت جهانی فولاد تا پایان سال مالی جاری در...

۳۰ سپتامبر، قیمت ها در سطوح بالای كنونی باقی خواهد ماند. در سه ماهه اول سال جاری شاخص قیمت کلاف گرم داخلی اروپا به طور متوسط ۵۵۵ یورو (۶۶۴ دلار) بود در حالی كه در سه ماهه اول سال ۲۰۱۷ به ۵۲۷٫۶۹ یورو رسید.

به گزارش متال بولتن در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۸ این میانگین قیمت تا امروز (۱۵می) به ۵۶۱٫۶۷ یورو EXW رسیده است. تیسن كروپ پیش بینی كرد در سال ۲۰۱۸ تقاضای محصولات نهایی آهن آلات با اندكی افزایش همراه خواهد شد. در مقایسه با سال ۲۰۱۷ در چین تقاضا ثابت و در دیگر نقاط جهان افزایش خواهد یافت.

به طور ساختاری محیط بازار فولاد به صورت چالشی و در شرایط عدم قطعیت باقی خواهد ماند. مازاد ظرفیت جهانی و عدم تعادل در تجارت جهانی به دلیل اقدامات تعرفه ای امریكا، در كنار نوسانات زیاد قیمت مواد اولیه از تهدیدهای موجود در بازار خواهند بود.

کاهش تقاضا در بازار بیلت داخلی ترکیه با فرا رسیدن ماه رمضان

 همان طور که پیش بینی می شد، با حلول ماه رمضان تقاضا برای آهن آلات در بازار داخلی کشورهای مسلمان کاهش یافت. شرکت کاردمیر ترکیه که فروش میلگرد خود را از ۹ می آغاز کرده بود، دیروز با فروش تنها ۳ هزار تن فروش خود را بست که نشان از تقاضای ضعیف در بازار داخلی این کشور دارد.

در پی این افت تقاضا، علاقه نوردکاران ترک به خرید بیلت نیز کاهش یافت و معاملات چندانی در این حوزه ثبت نشده است. از جمله عوامل این کاهش تقاضا بایستی به فرا رسیدن ماه رمضان از روز چهارشنبه، انتخابات پیش رو در ماه آینده و افت شدید نرخ برابری لیر در برابر دلار اشاره نمود. رجب طیب اردوغان روز چهارشنبه در سخنرانی خود اعلام کرد که پس از انتخابات کنترل بیشتری بر شرایط اقتصادی کشور خواهد داشت.

این امر موجب شده تا سرمایه گذاران نگران احتمال اتخاذ سیاست انقباضی از سوی دولت و کاهش سرمایه گذاری ها در بخش های زیر ساخت و عمرانی شوند. تحت شرایط فعلی، تولیدکنندگان بیلت در ترکیه پیشنهادات خود را در مقایسه با هفته گذشته در محدوده ۵۳۵ تا ۵۴۵ دلار بدون احتساب VAT ثابت نگاه داشته و به رصد تحولات بازار پرداخته اند.

iron world price

نشانه های بیشتر افزایش نرخ بهره آمریکا در ماه آینده

انتشار آمار شاخص خرده فروشی ایالات متحده و افزایش مخارج مصرف کنندگان باعث شد تا وال استریت در بیم و امید افزایش مختصری را تجربه نماید. اگرچه افزایش شاخص خرده فروشی نسبت به ماه قبل خبر خوبی برای سلامت اقتصاد آمریکا می باشد، این مسئله ممکن است فدرال رزرو را مجبور به افزایش نرخ بهره طی ماه آینده سازد.

لذا، سرمایه گذاران تا دریافت تصویر واضح تر از سرمایه گذاری بیشتر خودداری نمودند. از سوی دیگر، با اعلام ترامپ مبنی بر کمک به ZTE برای بازگشت سریع به بازار، سهام بخش تکنولوژی هم چنان با رشد همراه بوده و محرک افزایش شاخص ها بوده است. علی رغم افت جزئی شاخص داوجونز، شاخص های S&P500 و Nasdaq به ترتیب با ۰/۱۶ و ۰/۳۴ درصد افزایش روبرو شدند.

به علاوه، کاهش نیروی کار در بخش ساختمان باعث شده تا بسیاری به افزایش قریب الوقوع دستمزدها معتقد باشند، که این مسئله نیز می تواند به رشد تورم مورد نظر فدرال رزرو منجر شود.

رشد تورم به افزایش نرخ بهره خواهد انجامید که با توجه به نرخ بالای سود اوراق خزانه آمریکا چندان مطلوب سرمایه گذاران نمی باشد و می تواند تضعیف بازار سرمایه را در پی داشته باشد.
امریكا وارد كننده بزرگ ورق قلع اندود

به گزارش متال بولتن شركت CSN برزیل كه از تعرفه آهن آلات آمریكا معاف شده است حضور خود را در بازار این كشور حفظ خواهد كرد.مدیر بازرگانی شركت CSN می گوید چنین بازار جذابی را با ان حاشیه سود عالی از دست نخواهد داد و فروش محصولات نهایی فولادی مانند گالوانیزه، گالوالوم، ورق رنگی و قلع اندو را به این كشور ادامه خواهد داد.

امریكا یكی از وارد كننده های بزرگ ورق قلع اندود است و شركت CSN نیز ظرفیت بالایی در تولید این محصول دارد، از این رو قصد دارد از این فرصت بیشترین بهره را ببرد.

شركتی كه به عنوان زیر مجموعه CSN در امریكا فعالیت دارد در این شرایط به یك شركت تجاری تبدیل خواهد شد و محصولات صادراتی را با تمركز بر بازارهای هدف كوچك و تخصصی به فروش می رساند.

 

 

جهان پروفیل,پروفیل صابری,پروفیل برتر, پروفیل پرشیا,قیمت پروفیل,میلگرد,لوله ظفر,تهران شرق

اخبار مرتبط

در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به کمک ، با ما تماس بگیرید.
کارخانه
کیلومتر 35 جاده تبریز - آذرشهر شهرک صنعتی سلیمی | صندوق پستی: 154 - 53751
61 91 3432 (041)
60 91 3432 (041) (نمابر)
info [at] mehrsteel.com
فروش داخلی، فروش خارجی و فروش شرکتی
کیلومتر 35 جاده تبریز - آذرشهر شهرک صنعتی سلیمی | صندوق پستی: 154 - 53751
041-5995
041-36550000
041-36562214
041-36578908
041-36571433
041-36563305
041-36576882
041-36551667