قوطی فولادی ,فولاد مهر سهند
پروفیل, لوله, میلگرد, سپری, میلگرد آجدار, نبشی, ناودانی,قیمت لوله,قیمت پروفیل

آخرین اخبار

سه مصوبه مجلس برای لایحه حمایت از تولید
گروه خبر: لایحه رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی با حضور اعضای کمیته اقتصادی شورای ...
دیدار جناب آقای دکتر ساسان فرشی حق رو، مدیر کل اِستاندارد استان آذربایجان شرقی از هلدینگ مهر سهند
دیدار جناب آقای دکتر ساسان فرشی حق رو،مدیر کل اِستاندارد استان آذربایجان شرقی به همراه هیات همراه...
ادامه جلسات پروژه طراحی، استقرار و جاری سازی نقشه راه مسیر توسعه سرمایه های انسانی گروه کارخانجات مهر سهند
ادامه جلسات پروژه طراحی، استقرار و جاری سازی نقشه راه مسیر توسعه سرمایه های انسانی گروه کارخانجات مهر ..
واردات فولاد صفر شد
جعفر سرقینی با بیان مطلب فوق گفت در حال حاضر صنعت فولاد در کشور نیازهای داخلی کشور را تامین می‌کند و ...
کمبود آهن قراضه در کشور به شدت حس می شود
فولاد نیوز: عضو انجمن تولید کنندگان فولاد ایران گفت: وضعیت آهن قراضه در کشور بحرانی است و کمبود آن به...

آخرین اخبار

جهان پروفیل,پروفیل صابری,پروفیل برتر, پروفیل پرشیا,قیمت پروفیل,میلگرد,لوله ظفر,تهران شرق
تاریخ انتشار :  1396/10/15

رشد چشمگیر تولید و صادرات محصولات و سهام فولاد کاوه جنوب کیش

رئیس هیات مدیره شرکت فولاد جنوب کیش از شرکت های تابعه هلدینگ گسترش صنایع معدنی کاوه پارس گفت: در 9 ماهه نخست سال جاری این شرکت موفق به تولید بیش از 640 هزار تن فولاد شده است که با رشد 50 درصدی تولید شمش در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته همراه بوده است.

” عبدالمجید شریفی ” افزود: این شرکت در 9 ماهه نخست سال 95 موفق شده 420 هزار تن شمش فولاد تولید کند و با برنامه ریزی مناسب و تلاش نیروی انسانی متخصص شرکت فولاد جنوب کیش در 9 ماهه نخست سال جاری موفق به تولید بیش از 640 هزار تن فولاد شده است که با رشد 50 درصدی تولید شمش در مقایسه با مدت زمان مشابه همراه بوده است.
این مقام مسئول تاکید کرد: پس از 15 ماه بهره برداری از فاز یک فولاد سازی با ثبت رکوردهای متعدد این شرکت به تولید بیش از 95 هزار تن در یک ماه دست پیدا کرده و این نشان می دهد که تولید فولاد در این واحد تولیدی به ظرفیت اسمی سالیانه یک میلیون و 200 هزار تن نزدیک شده و در کارخانجات احیاء مستقیم برای تولید آهن اسفنجی در روز 4 دی ماه سال جاری نیز رکورد تولید روزانه آهن اسفنجی 5 هزار و 484 تن ثبت شده است.


رئیس هیات مدیره شرکت فولاد جنوب کیش اظهارداشت: با برنامه ریزی های انجام شده تولید شرکت روند صعودی خواهد داشت به طوری که در آذرماه سال جاری موفق شدیم در کارخانجات احیاء مستقیم و فولادسازی به رکورد ماهیانه 95 هزار و 233 تن در تولید شمش فولاد و 156 هزار و 773 تن در تولید آهن اسفنجی برسیم.


شریفی بیان کرد: در این مدت بیش از 80 درصد محصولات بیلت شرکت فولاد کاوه جنوب کیش صادر شده و ارزش صادراتی آن 250 میلیون دلار بوده و عموما محصولات فولادی این شرکت به کشورهای تایلند، تایوان، عمان، امارات، فلیپین، پاکستان و چین صادر شده و رایزنی برای بازاریابی بازارهای جدید در کشورهای آفریقایی برای صدور محصولات فولادی این شرکت ادامه دارد و با برنامه ریزی مناسب درصدد هستیم تا پایان سال نیز ماهیانه بیش از 80 هزار تن فولاد به بازارهای هدف صادر کنیم.


وی با اشاره به طرح توسعه فاز دوم شرکت فولاد کاوه جنوب کیش بیان کرد: طرح توسعه فاز دوم این کارخانه به بیش از 41 درصد پیشرفت فیزیکی رسیده و انتظار داریم این فاز در نیمه دوم سال 98 به بهره برداری برسد که در این صورت ظرفیت تولید فولاد در این کارخانه به 2 میلیون و 400 هزار تن افزایش خواهد یافت.


وی، بر توسعه سرمایه های انسانی متخصص در این شرکت تاکید کرد و گفت: با بهره بردن از نیروی انسانی متخصص و جوان، نیروی انسانی موجود با میزان تولید فولاد در این شرکت همخوانی داد و همانگونه که در فاز نخست عمده نیروی انسانی از داخل استان تامین شده در فاز دوم نیز نفرات از داخل استان جذب خواهند شد و هر یک شغل در حوزه تولید فولاد می تواند بین 7 تا 8 شغل نیز به صورت غیرمستقیم ایجاد کند.


رئیس هیات مدیره شرکت فولاد کاوه جنوب کیش بیان کرد: در بخش تولید آب که یکی از ضروریات اصلی فولادسازی است تاکنون دو واحد آبشیرین کن به بهره برداری رسیده و امسال نیز با بهره برداری از یک واحد دیگر با ظرفیت 10 هزار مترمکعب در شبانه روز آب مورد نیاز کارخانجات فولادسازی و آهن¬سازی تامین می-شود و با برنامه ریزی های انجام شده در طرح های توسعه ظرفیت تولید آب شیرین در این مجموعه به روزانه 55 هزار متر مکعب خواهد رسید.


شریفی با اشاره به عرضه 5 درصد سهام شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در بازار بورس گفت: سهام این شرکت در 26 مهرماه سال جاری در بازار سرمایه کشور عرضه شد و ارزش آن 176 تومان بود، اما روز 5 آذرماه سال جاری ارزش هر سهم آن در بورس به 266 تومان افزایش یافته است و رشد بیش از 50 درصدی را به همراه داشته است.


رئیس هیات مدیره شرکت فولاد کاوه جنوب کیش اذعان داشت: تکمیل زنجیره ارزش فولاد همواره از سیاست های هلدینگ کاوه پارس بوده است که از معدن و تولید کنستانتره در فولاد کاوه شرق شروع می شود و ماموریت تولید گندله، آهن اسفنجی و تولید شمش های فولادی نیز به شرکت فولاد کاوه جنوب کیش به عنوان حلقه مهم و اصلی این زنجیره واگذار شده است و در ادامه با تولید محصولات نوردی در فولاد کاوه اروند این زنجیره تکمیل خواهد شد.


وی با اشاره به خرید تجهیزات مورد نیاز فاز دوم این کارخانه اسپانیا گفت: اجرای طرح های توسعه ای در کشور نیازمند استفاده از منابع مالی ارزان قیمت است و با توجه به بهره های بانکی بالا در کشور هم اکنون استفاده از دو اعتبار اسنادی 128 میلیون یورویی برای خرید تجهیزات فاز 2 و 25 میلیون یورویی برای توسعه مجتمع آبشیرین کن این مجتمع فولادی توسط بانک توسعه صادرات در دست اقدام است.

شریفی به مزیت های تولید فولاد در شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در کنار آب های خلیج فارس در بندرعباس اشاره کرد و افزود: همجواری این کارخانه در کنار دریا و تامین نیاز انرژی آن نظیر برق و گاز از مهمترین مزیت های این کارخانه در جنوب کشور است و نزدیکی آن به ذخایر مواد اولیه و تسهیل صادرات فولاد از طریق بندر بزرگ شهید رجایی مزیت های آن را دو چندان کرده است.
رئیس هیات مدیره شرکت فولاد کاوه جنوب کیش اظهارداشت: طبق برنامه ریزی های انجام شده سال آینده افزایش تولید فولاد در این کارخانه همچنان روند صعودی خواهد داشت به طوری که تولید فولاد به نسبت سال جاری بیش از 20 درصد افزایش خواهد یافت.


رئیس هیات مدیره شرکت فولاد کاوه جنوب کیش گفت: تولید فولاد در 11 ماهه سال 2017 میلادی در ایران 4 برابر رشد متوسط جهانی بوده و در 11 ماهه سال 2017 بیش از یک میلیارد و 563 تن فولاد در جهان تولید شده که در مقایسه با مدت مشابه 2016 رشد 5.4 درصدی داشته است.

وی گفت: در این مدت چین توانسته بیش از 765 میلیون تن فولاد تولید کند که در مقایسه با مدت مشابه سال 2016 از رشد 5.7 درصدی برخوردار شده و در ماه نوامبر 2017 این کشور در یک ماه 66 میلیون تن فولاد تولید کرده است.

شریفی با بیان این که جمهوری اسلامی ایران به عنوان بزرگترین تولید کننده فولاد در خاورمیانه در 11 ماه سال جاری بیش از یک میلیون و 950 هزار تن فولاد تولید کرده، افزود: در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته تولید فولاد در ایران 20.6 درصد رشد را نشان می دهد.


شرکت فولاد کاوه جنوب کیش یکی از بزرگترین سرمایه گذاری های بنیاد مستضعفان در حوزه صنایع مادر و از شرکت های های تابعه هلدینگ کاوه پارس است که از سال 1386 در زمینی به مساحت 170 هکتار در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس (بندرعباس) برای تولید انواع شمش بیلت و آهن اسفنجی مورد نیاز کشور و همچنین صادرات راه اندازی کرد.
استقرار کارخانه فولاد کاوه جنوب کیش در نزدیکی آب های آزاد و همجواری با بندربزرگ شهید رجایی ظرفیت مناسبی را برای صادرات در این شرکت بوجود آورده به طوری که با تولید بیش از 640 هزار تن شمش از ابتدای سال تا پایان آذر ماه سال جاری موفق به صادرات 538 هزار تن شمش شده که بیش از 84 درصد تولید امسال را شامل میشود.
 

جهان پروفیل,پروفیل صابری,پروفیل برتر, پروفیل پرشیا,قیمت پروفیل,میلگرد,لوله ظفر,تهران شرق

اخبار مرتبط

در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به کمک ، با ما تماس بگیرید.
کارخانه
کیلومتر 35 جاده تبریز - آذرشهر شهرک صنعتی سلیمی | صندوق پستی: 154 - 53751
61 91 3432 (041)
60 91 3432 (041) (نمابر)
info [at] mehrsteel.com
فروش داخلی، فروش خارجی و فروش شرکتی
کیلومتر 35 جاده تبریز - آذرشهر شهرک صنعتی سلیمی | صندوق پستی: 154 - 53751
041-5995
041-36550000
041-36562214
041-36578908
041-36571433
041-36563305
041-36576882
041-36551667