قوطی فولادی ,فولاد مهر سهند
پروفیل, لوله, میلگرد, سپری, میلگرد آجدار, نبشی, ناودانی,قیمت لوله,قیمت پروفیل

آخرین اخبار

سه مصوبه مجلس برای لایحه حمایت از تولید
گروه خبر: لایحه رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی با حضور اعضای کمیته اقتصادی شورای ...
دیدار جناب آقای دکتر ساسان فرشی حق رو، مدیر کل اِستاندارد استان آذربایجان شرقی از هلدینگ مهر سهند
دیدار جناب آقای دکتر ساسان فرشی حق رو،مدیر کل اِستاندارد استان آذربایجان شرقی به همراه هیات همراه...
ادامه جلسات پروژه طراحی، استقرار و جاری سازی نقشه راه مسیر توسعه سرمایه های انسانی گروه کارخانجات مهر سهند
ادامه جلسات پروژه طراحی، استقرار و جاری سازی نقشه راه مسیر توسعه سرمایه های انسانی گروه کارخانجات مهر ..
واردات فولاد صفر شد
جعفر سرقینی با بیان مطلب فوق گفت در حال حاضر صنعت فولاد در کشور نیازهای داخلی کشور را تامین می‌کند و ...
کمبود آهن قراضه در کشور به شدت حس می شود
فولاد نیوز: عضو انجمن تولید کنندگان فولاد ایران گفت: وضعیت آهن قراضه در کشور بحرانی است و کمبود آن به...

آخرین اخبار

جهان پروفیل,پروفیل صابری,پروفیل برتر, پروفیل پرشیا,قیمت پروفیل,میلگرد,لوله ظفر,تهران شرق
تاریخ انتشار :  1392/09/25

مدیر نمونه جوان

مدیر کارخانه فولاد مهر به عنوان مدیر نمونه جوان هفتمین جشنواره ملی مدیران و تولیدکنندگان جوان کشوری
در این جشنواره که به تاریخ 1392/09/18 و به همت خانه صنعت ، معدن و تجارت جوانان کشور و با حضور مقامات کشوری از جمله مشاور عالی و معاون فناوری رئیس جمهور ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی آقایان دکتر رحمانی و مهندس فولادگر (رؤسای کمیسیون های صنعت و معدن و اصل 44) مهندس هاشمی استاندار تهران ، مهندس سید ابریشمی مدیر صنایع کوچک شهرکهای صنعتی کشور ، مهندس مرتضوی رئیس خانه صنعت ، معدن و تجارت  و مهندس شافعی رئیس اطاق صنایع و معادن کشور و نیز ...

جمعی از مسئولان عالی رتبه استانها و جمع کثیری از فعالان اقتصادی کشور در سالن همایش های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تشکیل شد، بررسی مشکلات اقتصادی و راه کارهای برون رفت و نیز تقدیر ازمدیران جوان بنگاههای اقتصادی دو موضوع مهم و محوری سخنرانیها را تشکیل میدادند.

در ابتدای مراسم ، مهندس  پاک طینت نائب رئیس خانه صنعت جوانان کشور، با اشاره به مشکلات مدیریتی موجود در بین مسئولین در رده های مختلف ، ازاحتیاج کشور به یک مدل توسعه سخن گفته و ضرورت وجود تشکل های صنفی برای اجماع نظر و محلی برای تجمع نخبگان و آگاهان در زمینه تولید و فناوری را یادآوری نمود.


دکتر باهنر ، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به مشکلات موجود در3 حوزه تولید، اقتصاد و اشتغال نزدیک به 70 % از مشکلات اقتصادی را ناشی از غلط بودن سیاست های راهبردی و قابل نقد دولت و مسئولین و 30% بقیه را به تحریم های خارجی مرتبط دانست ایشان بر تمرکز مسئولین و دولت برای تولید تاکید کرده و از نقش آن در افزایش درآمد سرانه ، حل معضل اشتغال و نهایتاً پایین آمدن قیمت تمام شده کالاها خبر داد  برنامه های اقتصادی مجلس از جمله اجرائی شدن همه جانبه اصل 44 ، موضوع سهام عدالت ، تلاش در باز کردن فضای کسب و کار و نیز افزایش 20  برابری تسهیلات شرکت های دانش بنیان از جمله خبرهایی بود که ایشان به آن اشاره نمودند.


دکتر آل اسحاق رئیس اطاق بازرگانی تهران نیز با اشاره به نیروی انسانی به عنوان مهمترین عامل در توسعه اقتصادی هر مملکت ، بیکاری در بین جوانان با تحصیلات دانشگاهی را که ناشی از عواملی مانند عدم برنامه ریزی جهت استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های علمی موجود ، عدم ثبات تصمیم گیری در حوزه های مختلف و نیز رقابتی نبودن اقتصاد می باشد را به عنوان یک فاجعه دانستند. ایشان داشتن بینش اقتصادی ، آگاهی از علم اقتصاد(خصوصاً اقتصاد خرد و کلان ) ریسک پذیری و داشتن پشتکار ،  امید و نشاط و توکل به خداوند را از عوامل اصلی موفقیت در عرصه اقتصاد بیان کردند.


دکتر عباسپور مشاور علمی مجمع تشخیص مصلحت و مشاور ریاست دانشگاه آزاد نیز از عقد تفاهم نامه همکاری بین خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان با دانشگاه آزاد ، توسعه فعالیت شرکت های دانش بنیان و نیزضرورت ایجاد واحد تحقیق و توسعه در واحدهای صنعتی را از وظایف مهم بنگاه های اقتصادی دانستند.

رئیس انجمن مدیران صنایع کشور مهندس خلیلی عراقی  با اشاره به معضل بیکاری جوانان که ظرف چند سال آینده به 8 میلیون نفر خواهد رسید ، راه چاره آنرا در صنعتی شدن کشور خصوصاً توسعه صنایع بزرگ از جمله صنعت فولاد دانسته و عواملی مانند خدمات مشاوره ای به صنعتگران ، آموزش ، اعتلای کیفیت تولید ، حمایت از خوشه های صنعتی و نیز معافیت های مالیاتی را از راهکارهای مهم دانستند.


آخرین سخنران مراسم دکتر ترکان مشاور عالی رئیس جمهور و وزیر بیشین نفت کشور بود، ایشان با اشاره رکود تورّمی 43 درصدی موجود در اقتصاد که ناشی از سوء تدبیر دست اندر کاران اقتصادی بوده  ، از مهمترین عارضه اقتصاد کشور با اصطلاح « بیماری هلندی » یاد کردند که از تزریق ریالی درآمدهای نفتی در اقتصاد مملکت که با افزایش نقدینگی سبب افزایش تقاضا برای خرید کالاهای وارداتی و در نتیجه کاهش تقاضا برای خرید محصولات داخلی به دلیل افزایش قیمت تمام شده آنان ناشی می شود.
ایشان از کوشش های دولت در جهت مثبت شدن نرخ رشد اقتصادی در برنامه های آینده خبر داده و حذف تعرفه صفر برای واردات و نیز آموزش و تربیت منابع انسانی دانشگاهی به تناسب نیاز بازار و اقتضای اقتصاد کشور را دو عامل مهم پیشرفت اقتصادی کشور اعلام نمودند.


در پایان مراسم به 7 تن از چهره های ماندگار صنعتی کشور ، مدال ، رودوشی و تندیس اهدا گردیده و مدیران نمونه جوان کشوری و از جمله آقای مسعود محجل امامی مدیر کارخانه فولاد مهر سهند لوح و تندیس خود را از دست مقامات کشوری دریافت نمودند.

 

جهان پروفیل,پروفیل صابری,پروفیل برتر, پروفیل پرشیا,قیمت پروفیل,میلگرد,لوله ظفر,تهران شرق

اخبار مرتبط

در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به کمک ، با ما تماس بگیرید.
کارخانه
کیلومتر 35 جاده تبریز - آذرشهر شهرک صنعتی سلیمی | صندوق پستی: 154 - 53751
61 91 3432 (041)
60 91 3432 (041) (نمابر)
info [at] mehrsteel.com
فروش داخلی، فروش خارجی و فروش شرکتی
کیلومتر 35 جاده تبریز - آذرشهر شهرک صنعتی سلیمی | صندوق پستی: 154 - 53751
041-5995
041-36550000
041-36562214
041-36578908
041-36571433
041-36563305
041-36576882
041-36551667