قوطی فولادی ,فولاد مهر سهند
پروفیل, لوله, میلگرد, سپری, میلگرد آجدار, نبشی, ناودانی,قیمت لوله,قیمت پروفیل

آخرین اخبار

سه مصوبه مجلس برای لایحه حمایت از تولید
گروه خبر: لایحه رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی با حضور اعضای کمیته اقتصادی شورای ...
دیدار جناب آقای دکتر ساسان فرشی حق رو، مدیر کل اِستاندارد استان آذربایجان شرقی از هلدینگ مهر سهند
دیدار جناب آقای دکتر ساسان فرشی حق رو،مدیر کل اِستاندارد استان آذربایجان شرقی به همراه هیات همراه...
ادامه جلسات پروژه طراحی، استقرار و جاری سازی نقشه راه مسیر توسعه سرمایه های انسانی گروه کارخانجات مهر سهند
ادامه جلسات پروژه طراحی، استقرار و جاری سازی نقشه راه مسیر توسعه سرمایه های انسانی گروه کارخانجات مهر ..
واردات فولاد صفر شد
جعفر سرقینی با بیان مطلب فوق گفت در حال حاضر صنعت فولاد در کشور نیازهای داخلی کشور را تامین می‌کند و ...
کمبود آهن قراضه در کشور به شدت حس می شود
فولاد نیوز: عضو انجمن تولید کنندگان فولاد ایران گفت: وضعیت آهن قراضه در کشور بحرانی است و کمبود آن به...

آخرین اخبار

جهان پروفیل,پروفیل صابری,پروفیل برتر, پروفیل پرشیا,قیمت پروفیل,میلگرد,لوله ظفر,تهران شرق
تاریخ انتشار :  1392/05/23

سخنرانی پرویز درگی در اتاق اصفهان

مارکتينگ نيوز « پرویز درگی » در همایش برندشناسی و مدیری برند با نگاهی به مفاهيم جدید استراتژی در همایش های هفتگی آموزشی اتاق اصفهان در سالن همایش های بين المللی تصریح کرد: یک بنگاه اقتصادی برای برند شدن باید ویژگی متمایزی نسبت به سایر رقبا داشته باشد و بر روی آن ایستادگی کند.

وی مشخص کردن ارزش بنيادی هر سازمان اقتصادی را لازم و مهم عنوان کرد و گفت: ابتدا هر سازمان باید کلمه بنيادی یا محصول قهرمان خود را پيدا کند و بر روی بهبود آن تلاش کند. به گزارش روابط عمومی اتاق اصفهان، وی کاميابی برندها را ناشی از مسئوليت پذیری، اهميت به مسئوليت اجتماعی و داشتن محصول قهرمان دانست و گفت: بنگاه اقتصادی باید سووالاتی از قبيل، کدام یک از محصولات و خدمات ما متمایزند؟ کدام یک از آنها سود آورترند؟کدام گروه از مشتریان بيشتر راضی اند؟ کدام یک از فعاليت های موجود در زنجيره ارزش متفاوت تر و اثربخش تر می باشند؟ از خود بپرسد تا بتواند در عرصه برند و مدیریت آن موفق باشد.


وی خاطر نشان کرد: یک بنگاه اقتصادی نمی تواند همه چيز را با هم داشته باشد باید از یک بخش منافع چشم پوشی کند تا بتواند منافع اصلی و ماندگار خود را حفظ کند. وی با انتقاد از رویکرد شرکت ها در دریافت مدرک ایزو بدون توجه به تاثير ساختاری آن گفت: اصل استاندارد ایزو تغيير رفتار و استاندارد سازی رفتارهای هر سازمان است که متاسفانه در ایران صرف داشتن آن برای سازمان ها اهميت دارد.

وی با اشاره به استاندارد ایزو  10668 که طی آن قيمت برند ارزش گذاری می شود گفت: برای مشخص کردن ارزش برند دو الزام وجود دارد یکی الزامات عمومی که شامل پارامتر های رفتاری، مالی، بی طرفی، کفایت، قانونی، قابليت اعتماد، اعتبار و شفافيت است و الزامات اختصاصی شامل ارزش گذری اهداف مختلف است. وی با انتقاد از شعار « ایرانی کالای ایرانی بخر » گفت: نباید به مردم به صورت دستوری گفت کالای ایرانی بخر بلکه باید کيفيت کالاهای ایرانی آنقدر بالا رود که بدون دستوری مردم اقدام به خرید کالای ایرانی کنند. وی توسعه بازار را جاده سازی و فروش را رانندگی در این جاده برای هر شرکت اقتصادی تشبيه کرد و گفت: نگاه جامعيت نگری به بخش توسعه بازار باید مورد توجه جدی قرار گيرد.

درگی استراتژی شرکت را از دیدگاه مایکل پورتر شامل کارهایی که یک شرکت باید انجام دهد و کارهایی که نباید انجام دهد ،تعریف کرد و گفت: بدون دستيابی به فرصت های استراتژیک ، منافع استراتژیک شرکت حاصل نمی شود. وی وظيفه تبليغات را افزایش تماس های حضوری و تلفنی مشتریان با بنگاه اقتصادی دانست و گفت: نباید از تبليغات انتظار افزایش فروش داشت. وی در بخش دیگری از سخنان خود، اقتصاد ایران طی هشت سال گذشته را مواجه با بی مهری های متعددی برشمرد و گفت:  واحدهای توليدی در این مدت دشواری های بسياری را تحمل کردند. وی اقتصاد را مادر علم مارکتينگ ( بازاریابی ) دانست و گفت: بی توجهی به اقتصاد کلان کشور تاثير بسزایی بر روی بنگاه های اقتصادی خرد داشت که بسياری از آنان را با چالش تعطيلی روبرو ساخت.

درگی جایگاه بخش خصوصی در آینده اقتصادی کشور را روشن و اميدوارکننده توصيف کرد و گفت: دولت یازدهم رویکرد خاصی به توانمند سازی بخش خصوصی در اقتصاد کشور دارد.

 

جهان پروفیل,پروفیل صابری,پروفیل برتر, پروفیل پرشیا,قیمت پروفیل,میلگرد,لوله ظفر,تهران شرق

اخبار مرتبط

در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به کمک ، با ما تماس بگیرید.
کارخانه
کیلومتر 35 جاده تبریز - آذرشهر شهرک صنعتی سلیمی | صندوق پستی: 154 - 53751
61 91 3432 (041)
60 91 3432 (041) (نمابر)
info [at] mehrsteel.com
فروش داخلی، فروش خارجی و فروش شرکتی
کیلومتر 35 جاده تبریز - آذرشهر شهرک صنعتی سلیمی | صندوق پستی: 154 - 53751
041-5995
041-36550000
041-36562214
041-36578908
041-36571433
041-36563305
041-36576882
041-36551667