Mehr Sahand Steel Company CEO'sunun Mesajı
Rekabetin belirli ilkelerinin olmadığı, değişen ve büyüyen bir dünyada, Üstün performansa sahip bir organizasyon, değişikliklere uygun adaptasyon ve bu değişikliklere hızlı yanıt verme yoluyla uzun bir süre içinde tutarlı ve amaçlı bir yönetim yapısı oluşturan bir organizasyondur. Temel yeteneklerin sürekli iyileştirilmesi ve çalışanların ve personelin ana varlık olarak uygun şekilde ele alınması, emsal kuruluşlardan daha iyi sonuçlara yol açar.
Mehr Sahand Steel Company, kuruluşundan (2006) bu yana, müşteride memnuniyet duygusu yaratmanın, müşteri tarafından sadece satın alma sürecinden sonra elde edilebilecek bir sorumluluk olmadığına, organizasyonun tüm üyelerinin sorumluluğu olduğuna her zaman inanmıştır.
Personelimizin teknik bilgi ve mesleki becerilerine ve şirket deneyimlerine güvenerek, İran markasını ihraç etmek ve proje yönetimi bilgisini ve dünya standartlarında teknolojileri yerelleştirmeye çalışmak ve bilimsel yeteneklerden maksimum düzeyde yararlanmak için yurtiçi ihtiyaçların bir kısmını gururla sağlayabiliriz. . Sanayi, yönetici ve yerli üretim yapacağız.
Mehr Sahand Steel Boru ve profil üreticisi

20'den fazla ülkeye ihracat

Mehr Sahand Steel, şu anda petrol dışı ihracat sektöründe en etkili ihracatçılardan biri. Ve şimdi gururla İran mallarını Asya ve Avrupa'ya ihraç ediyor.

Mehr Sahand Steel Company

2006 yılında özel sektör yatırımı ile faaliyete başlayan Mehr Sahand Steel Company, çelik sektöründe faaliyete başlarken aynı zamanda Salimi Sanayi Mahallesi'nde fabrika kurulmasına da öncelik vermiştir. Böylece 3,5 hektarlık bir arazi üzerindeki bu fabrikanın icrai faaliyeti 2008 yılında başlamış ve Mayıs 2009'da işletmeye alınmıştır. Geçen yıllarda bu üretim biriminin nominal kapasitesinin 320.000 ton çelik boruya ulaştığını belirtmekte fayda var. 4 düzeltme sırasında yılda profiller. Eşik olarak kalite, bu şirketin en öncelikli faaliyetlerinden biridir ve fabrika ürünlerinin pazarda kabul görmesi bu iddianın en iyi nedenidir. Mehr Sahand Steel Company'nin iş ortamındaki sorunlara rağmen, dahil olan her türlü grup için güvenli bir çalışma ortamı yaratarak, çevre koruma, çalışanların güvenliği ve sağlığı gibi sosyal sorumluluklara dikkat ederek ve STK'lar ile etkileşim ve işbirliğini takip etti. büyük planlar Gerçek bir varlık olarak insan kaynaklarının büyümesi ve mükemmelliği, ana koruyucu olarak müşteri memnuniyetini ve saygısını çekmenin yanı sıra topluma karşı hesap verebilirlik Mehr Sahand Çelik Hareketi'nin çerçevesini oluşturmuştur.

En son makaleler

Bununla ilgili daha fazla makale görüntülemek için bağlantıya tıklayın MORE ....

Son videolar

Mehr Sahand Steel Company

Mehr Sahand Steel Company started operating in 2006 with the investment of the private sector, and at the same time as starting its activity in the steel sector, it also prioritized the establishment of a factory in Salimi Industrial Town. So that the executive operation of this factory on a 3.5 hectare land started in 2008 and was put into operation in May 2009. It is worth mentioning that during the past years, the nominal capacity of this production unit has reached 320,000 tons of steel pipes. Profiles per year during 4 corrections. Quality as a threshold is one of the most priority activities of this company and the market acceptance of factory products is the best reason for this claim. Despite the problems in the business environment of Mehr Sahand Steel Company by creating a safe working environment for all types of groups involved, paying attention to social responsibilities such as environmental protection, safety and health of employees and interaction and cooperation with NGOs Has followed in its grand plans. The growth and excellence of human resources as a real asset, attracting customer satisfaction and respect as the main guardian, as well as accountability to society have been the framework of Mehr Sahand Steel Movement.

More ...
Bununla ilgili daha fazla video görmek için bağlantıya tıklayın MORE ...

Mehr Sahand Steel

  0098415995
  mehrsteel
  mehrsteel
  mehrsteel

Mehr Sahand Steel 2006 yılında özel sektör yatırımı ile faaliyete başlayan Mehr Sahand Steel Company, çelik sektöründe faaliyete başlarken aynı zamanda Salimi Sanayi Mahallesi'nde fabrika kurulmasına da öncelik vermiştir. Böylece 3,5 hektarlık bir arazi üzerindeki bu fabrikanın icrai faaliyeti 2008 yılında başlamış ve Mayıs 2009'da işletmeye alınmıştır. Geçen yıllarda bu üretim biriminin nominal kapasitesinin 320.000 ton çelik boruya ulaştığını belirtmekte fayda var. 4 düzeltme sırasında yılda profiller. Eşik olarak kalite, bu şirketin en öncelikli faaliyetlerinden biridir ve fabrika ürünlerinin pazarda kabul görmesi bu iddianın en iyi nedenidir. Mehr Sahand Steel Company'nin iş ortamındaki sorunlara rağmen, dahil olan her türlü grup için güvenli bir çalışma ortamı yaratarak, çevre koruma, çalışanların güvenliği ve sağlığı gibi sosyal sorumluluklara dikkat ederek ve STK'lar ile etkileşim ve işbirliğini takip etti. büyük planlar Gerçek bir varlık olarak insan kaynaklarının büyümesi ve mükemmelliği, ana koruyucu olarak müşteri memnuniyetini ve saygısını çekmenin yanı sıra topluma karşı hesap verebilirlik Mehr Sahand Çelik Hareketi'nin çerçevesini oluşturmuştur.

danışma talebi

Büyük olasılıkla, donanım satın alırken gerekli demir miktarı, ürün kalitesi, Yükleme yeri, teslim süresi, fiyat vb. bilgileri aklınızda bulundurun. Bu durumlarda, satın almak sizin çözümünüz olacak önce deneyimli bir uzmanın görüşünden yararlanın. Mehr Sahand Steel Bunu sizin için mümkün kıldı Aşağıdaki formu doldurun ve sizinle iletişime geçmeleri için Mehr Sahand Steel uzmanlarına gönderin. Ve size gerekli tüm bilgileri en kısa sürede ücretsiz olarak sağlayacaklardır.

Mehr Sahand Steel Company'nin atölyeler arası eğitim merkezi

Mehr Sahand Steel Company'nin atölyeler arası eğitim merkezinin faaliyet ruhsatının 21 Eylül Salı günü alınması 2021 Sn.'nin huzurunda bir toplantıda. Doğu Azerbaycan Eyaleti Teknik ve Mesleki Eğitim Genel Müdürü Reza Ekhtiar Vakalti, atölye bitişiğindeki eğitim merkezlerinden sorumlu Ammar Sahebi Bu il ve ayrıca Azarshahr şehrinin teknik ve mesleki teşkilatının başkanı Mehdi Ezzati ile bu şirketin yönetim kurulu üyeleri Sn. Bu grubun insan kaynakları yardımcısı Ali Ahmedi.

Mehr Sahand Steel Company'nin fabrika müdürü Masoud Mohajel Emami, çelik ve döküm endüstrileri de dahil olmak üzere çeşitli teknik sektörlerde ilde yerinde eğitim ve yeniden potansiyellerin kullanılması konusuna değindi ve şirketle işbirliği konusunu gündeme getirdi. teknik ve profesyonel organizasyon. Büyük ölçekte, bu organizasyonun Mehr Sahand Fabrikalar Grubu'na işbirliği ve özel ilgi göstermesi çağrısında bulundu ve atölyeler arası merkezlerde, acemi işçilerin ve bu şirkette çalışan işçilerin yeniden eğitim, tamamlama ve yükseltme için eğitilmesi umudunu dile getirdi. Gerekli insan gücünü sağlayacak becerilerin yapılması.

Mehr Sahand Grubu Yönetim ve İnsan Gücü Başkan Yardımcısı Ali Ahmadi, bu toplantıda, şirketin ana sermayesi olarak insan gücü eğitimini gerçekleştirmek için bu grubun ciddi misyonuna atıfta bulunurken, eğitimin ilerlemesinin önemine işaret etti. Şirket hedefleri, eğitim faaliyetleri alanında duyurulan işbirliği için hazırlanmış ve şunları belirtmiştir: Kursiyerlerin becerilerini geliştirmek için her iki tarafın mevcut kapasitelerinin belirlenmesi, eğitmen gönderilmesi, işgücü piyasasının ihtiyaç duyduğu nitelikli işgücünün yetiştirilmesine çalışılması ve çeşitli beceri eğitimlerinin kurumsallaştırılması, Şirket hedefleri dahil olmak üzere sömürmek bu merkezden olacaktır.

Sonunda, Doğu Azerbaycan Eyaleti Mesleki Teknik Teşkilatı Genel Müdürü Sn. Ekhtiyar Vakaltı, Mehrsand Steel Company'nin sunduğu programları memnuniyetle karşılarken, eğitim ihtiyaçlarının alınmasıyla deneyimli profesörlerin ve tecrübenin şirkete kazandırılmasını umduğunu dile getirdi. Kurumun eğitim hedeflerini ilerletmeye yönelik programları, şirket tarafından düzenlenen iç ve eğitim olimpiyatlarına gönderilecek eğitim ve seçkin kişilerin tanıtılmasına yönelik şirket önerileri beğenildi ve sonunda inter-workshop'un izniyle toplantı sona erdi. Eğitim Merkezi.

Herhangi bir sorunuz varsa veya yardıma ihtiyacınız varsa, bizimle iletişime geçin.
Fabrika
Salimi Sanayi Bölgesi, Tebriz - Azarshahr yolunun 35 km, İran | Posta Kutusu: 154 - 53751
0098-41-3432-91-61
0098-41-3432-9160
info [at] mehrsteel.com
Yurt içi satışlar, yurt dışı satışlar ve kurumsal satışlar
Salimi Sanayi Bölgesi, Tebriz - Azarshahr yolunun 35 km, İran | Posta Kutusu: 154 - 53751
0098-41-3432-91-61
0098-41-3432-98-85
0098-41-3432-12-60
0098-41-3432-95-83