فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 
پرینت

همه چیز درباره ی سیم مفتول آرماتور بندی

. ارسال شده در مقالات شرکت. بازدید: 69

سیم مفتول آرماتور بندی که به آن مفتول پخته نیز گفته می شود در حقیقت نوعی از مفتول سیاه می باشد که در پروژه های ساختمانی جهت اتصال و تثبیت میلگرد های عمودی و افقی نسبت به هم، فرم دهی ستون ها و فوندانسیون به کار می رود.

پرینت

انواع سیم مفتول و ویژگی های آنها

. ارسال شده در مقالات شرکت. بازدید: 181

سیم مفتول از جمله پر کاربردترین ابزار در صنایع مختلف از جمله نجاری، صنایع دستی، امور فنی و ... می باشد. این ماده می تواند هم به صورت مستقیم و هم غیر مستقیم در تولید محصولات دیگر به کار گرفته شود.

پرینت

تعریف میلگرد

. ارسال شده در مقالات شرکت. بازدید: 71

تعریف میلگرد ها
میلگرد ها محصولی فولادی است که برای بالا بردن استحکام سازه ها در آن ها مورد استفاده قرار می گیرد. شاید این پرسش برای شما پیش آمده باشد که بتن خود سازه ای مستحکم است  برای چه نیاز به استفاده از میلگرد در آن است.

پرینت

میلگرد و دانستنی های کاربردی درباره انواع میلگرد ها

. ارسال شده در مقالات شرکت. بازدید: 86

مشخصات مکانیکی میلگرد ها
در هر کشور بنا به استانداردهای آن کشور اقدام به تولید میلگرد می شود. در کشور ایران نیز با توجه به استاندار های کشور تولید میلگرد بسیار شبیه به استاندارهای کشور روسیه انجام می گیرد.

پرینت

سیم مفتول و انواع آن

. ارسال شده در مقالات شرکت. بازدید: 87

سیم مفتول یا سیم خشک یکی از بهترین و بی نظیرترین سیم های مورد استفاده در بسیاری از صنایع می باشد که شما می توانید تنوع بسیار بالای سیم مفتول را به راحتی از وب سایت اینترنتی ما مورد مشاهده قرار داده و یکی از بهترین و مناسب ترین آن را تهیه و مورد استفاده قرار دهید.

تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393