فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 

ثبت معامله ۹۶ هزار تن ورق فولادی در تالار محصولات صنعتی و معدنی

. ارسال شده در اخبار عمومی.

تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران، روز چهارشنبه ۱۸ دی ماه، میزبان دادوستد ۹۶ هزار و ۳۶۰ تن انواع ورق اعم از ورق گرم، سرد، گالوانیزه و قلع اندود بود.

به گزارش «کالاخبر» طی این روز و در تالار مذکور ۴۲ هزار تن شمش بلوم، یک هزار و ۴۹۶ تن سبدمیلگرد،  ۱۰۰ تن شمش روی، ۱۲ تن کنسانتره فلزات گرانبها و ۴ کیلوگرم شمش طلا معامله شد.

براساس این گزارش،۶۶ هزار و ۴۷۰ تن قیر، ۱۱ هزار تن گوگرد و ۵۰ تن عایق رطوبتی نیز در تالار صادراتی بورس کالای ایران به فروش رسید.

این گزارش حاکی است، تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی هم طی روز چهارشنبه شاهد دادوستد ۲۲۴ تن قیر، ۱۵ هزار تن وکیوم باتوم، ۱۱ هزار و ۸۴۴ تن مواد پلیمری، ۲۵ هزار و ۵۳۲ تن مواد شیمیایی و ۱۰ هزار تن لوب کات بود.

 

مورخ: 1398/10/19

خرپا : 
مجموعه ای از مقاطع (پروفیل های قوطی مربع،پروفیل های قوطی مستطیل،ناودانی،نبشی،لوله) که به طور مفصلی به هم متصل شده و شبکه های مثلثی را به وجود می آورند .
داربست های فلزی : 
معمولا از لوله (داربستی 48) ساخته و  برای دسترسی به ارتفاعات استفاده می شود .
فولاد
فولاد (Steel)، آلیاژهای آهن – کربن به همراه مقادیر جزیی از برخی عناصر دیگر مانند منگنز، سیلیسیوم و ... بوده که درصد کربن آنها می تواند بین 0.025 تا 2 متغیر باشد. این گروه از مواد، به علت داشتن خواص متالورژیکی مناسب، کاربردهای بسیاری در صنعت دارند.
تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393